Biorepair Plus Protect…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-36%
Skladem
  Popis Biorepair Plus Protect Popis: Zubní pasta Biorepair Plus Protect spolehlivě chrání zubní sklovinu vašich zubů. Zubní sklovina… Celý popis
99s DPH
Maloobchodní cena:
155 Kč,
Ušetříte:
56 Kč (-36%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Biorepair Plus Protect 75 ml

 

Popis Biorepair Plus Protect

Popis:
Zubní pasta Biorepair Plus Protect spolehlivě chrání zubní sklovinu vašich zubů. Zubní sklovina je základem zdraví zubu. Každý den je však ohrožena hned několika faktory, jako je například přirozené opotřebení – stárnutí zubu, mechanické opotřebení – při nesprávném čištění zubů nebo při používání tvrdých kartáčků a erozí nápojů a potravin, zejména pokud obsahují kyseliny. Tyto neustálé útoky spolu s vytvářením plaku na zubech ohrožují zubní sklovinu a tím i zdraví a krásu vašich zubů.
Pasta Plus Protect obsahuje inovativní a patentovanou technologii s revoluční účinnou látkou microRepair. Tato látka je schopna na povrchu zubu znovu vybudovat povrchovou vrstvu velmi podobnou zubní sklovině, která dokáže vaše zuby ochránit před zubním kazem. Vaše zuby tak budou účinně chráněny před zubním kazem, plakem i zubním kamenem.
Zubní pasta má šetrné složení, dokonale zuby čistí a zanechává v ústech příjemný svěží pocit. Dopřejte si kvalitní péči, která vaše zuby ochrání před zubním kazem!

Účinky:

  • spolehlivě chrání zubní sklovinu
  • má šetrné složení
  • odstraňuje zubní plak
  • chrání zuby před zubním kamenem
  • zanechává v ústech příjemný svěží pocit
  • udrží vaše zuby dlouho zdravé a krásné

Složení:

  • MicroRepair jsou krystaly hydroxyapatitu zinku, jehož složení je velmi podobné jako u zubní skloviny - při čištění je tato látka schopna znovu na povrchu zubu vybudovat ochrannou vrstvu velmi podobnou zubní sklovině.

Jak aplikovat:
Používejte nejméně dvakrát denně pomocí čisticího kartáčku.


Načítání obsahu...

Podobné výrobky