DD
HYLO Comod zvlhčující…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-10%
Skladem
HYLO Comod zvlhčující oční kapky 10 ml  Oční kapky pro lepší zvlhčení očního povrchu v důsledku poruch citlivosti, vyvolaných vlivy vnějšího… Celý popis
359s DPH
Maloobchodní cena:
399 Kč,
Ušetříte:
40 Kč (-10%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

HYLO Comod zvlhčující oční kapky 10 ml

HYLO Comod zvlhčující oční kapky 10 ml

 Oční kapky pro lepší zvlhčení očního povrchu v důsledku poruch citlivosti, vyvolaných vlivy vnějšího prostředí, jako je suché oko, pocit cizího tělesa v oku a nebo při pálení očí, nebo po operačních zákrocích na oku.

Výhody výrobku

  • Bez konzervačních látek a fosfátů.
  • Poskytují efektivní a spolehlivé zvlhčení, rehydrataci suchým a bolestivým očím.
  • Oči získají dlouhodobou ochranu proti závažnému poškození.
  • Optimální řešení pro příznaky suchých očí.

Složení produktu

1 ml Hylo Comod obsahuje 1 mg hyaluronátu sodného, citrátový pufr, sorbitol a vodu.

Doporučené dávkování a použití

  • Počet denních dávek přípravku záleží na individuálním úsudku, doporučení lékaře nebo specialisty pro nošení kontaktních čoček. Všeobecně se kape 3x denně 1 kapka do spojivkového vaku každého oka. Při silnějších obtížích lze přípravek během dne používat častěji.
  • Návod na použití: 1. Před každým použitím sejměte uzávěr. Před prvním použitím přípravku HYLO-COMOD zatlačte, prosím, na dno lahvičky tak často, až z kapací trubičky vystoupí první kapka. Tím je lahvička připravena k prvnímu použití. 2. Držte lahvičku kapací špičkou dolů, palec je umístěn vedle kapací špičky, ostaní prsty položte na dno lahvičky. 3. Ruku s lahvičkou přípravku HYLO-COMOD podepřete o druhou volnou ruku tak, jak je na obrázku. 4. Mírně zakloňte hlavu, lehce odtáhněte volnou rukou spodní víčko od oka a a stiskněte rychle a silně střed lahvičky. Tím se uvede v chod mechanismus pro výdej jedné kapky. Zvláštní mechanismus ventilku použitý v systému COMOD zaručuje i při silném zatlačení na dno lahvičky vždy stejnou velikost kapky i stejnou rychlost vkápnutí. Zavřete pomalu oko, aby se tekutina mohla rovnoměrně rozdělit po jeho povrchu. 5. Po použití lahvičku pečlivě uzavřete uzávěrem. Uvědomte si, že kapací špička je vlhká. Při kapání do oka zabraňte kontaktu kapací špičky s okem nebo pokožkou obličeje. Užívání přípravku HYLO-COMOD není časově omezené. Jednu lahvičku přípravku by měla používat pouze jedna osoba.

Důležitá upozornění

Přípravek je vhodný pro dlouhodobé používání, přesto byste se měl/a při dlouhotrvajících obtížích zeptat rovněž na radu svého očního lékaře. Použitelné jsou 3 měsíce po prvním otevření.

Balení obsahuje 10 ml roztoku (cca 300 kapek).


Načítání obsahu...

Podobné výrobky