PearlBar Dětský zubní…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-28%
Skladem
To nejlepší pro naše nejmenší! Kartáček s aktivním uhlím výborně desinfikuje, váže na sebe nečistoty a jemně čistí. Tvarově je kartáček uzpůsoben… Celý popis
179s DPH
Maloobchodní cena:
249 Kč,
Ušetříte:
70 Kč (-28%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

PearlBar Dětský zubní kartáček

To nejlepší pro naše nejmenší! Kartáček s aktivním uhlím výborně desinfikuje, váže na sebe nečistoty a jemně čistí. Tvarově je kartáček uzpůsoben dětem tak, aby se dostal i mezi zuby a důkladně vyčistil.

 • Štětiny kartáčku obsahují aktivní uhlí.
 • Aktivní černé uhlí účinně bělí zuby, má antibakteriální účinky.
 • Absorbuje nečistoty na zubní sklovině a zanechává ji hladkou a lesklou.
 •  
 • PEARLBAR - přírodní zubní kartáčky
 • Pearlbar je australská značka ústní péče a odborník na bělení, je to značka zamilovaná do naší planety, která se stará o životní prostředí. Ekologie a láska k přírodě jako přední hodnota určuje směr a činnost celé společnosti. Přírodní zubní kartáčky jsou toho důkazem.

  V ČEM JSOU ZUBNÍ KARTÁČKY PEARLBAR JEDINEČNÉ?

  Zažij pocit bílých zubů!!! Štětiny zubních kartáčku obsahují aktivní uhlí. Aktivní uhlí se vyznačuje schopností pohlcovat široké spektrum mikro- a makromolekulárních látek. Aktivní černé uhlí účinně bělí zuby, má antibakteriální účinky, absorbuje nečistoty na zubní sklovině a zanechává ji hladkou a lesklou. Aktivní uhlí inhibuje růst bakterií a udržuje svěží dech. Chrání proti tvorbě zubního kamene a normalizuje pH slin.

  Hippokrates, řecký lékař považován za otce přírodních léků, používal aktivní uhlí k léčbě mnoha pacientů. Aktivní uhlí nazývali černou magií pro jeho barvu a léčebné schopnosti. Starověcí Egypťané používali aktivní uhlí stejně jako Indiáni. Vyrábí se z dřeva, rašeliny, hnědého uhlí, černého uhlí a ořechové (kokosové) skořápky.

  Naše bambusové zubní kartáčky jsou 100% odbouratelné a 100% ÚŽASNÉ. My víme, že i Vám záleží na naší planetě a naše ekologicky odbouratelné přírodní zubní kartáčky přináší tolik potřebnou úlevu od plastů.

  Vydrží jako běžný kartáček 1-3 měsíce.

  BAMBUS

  Jako přirozeně nejrychleji rostoucí rostlina na planetě obsahuje látku zvanou bambusový-kun, která je přirozeně antibakteriální a antimikrobická. To znamená, že bambus má přirozenou ochranu proti škůdcům a plísním, a proto při jeho pěstování není potřeba používat ani pesticidy ani hnojiva. Tímto je vyloučena velká část nežádoucích chemických reziduí v konečném bambusovém produktu - rukojeti kartáčku Pearlbar.

  AU NATURALE - PŘÍRODNÍ ZUBNÍ KARTÁČKY

  PearlBar věří v sílu přírodních alternativ. Vzhledem k tomu, dřevěné uhlí je jedním z nejlepších čisticích prostředků přírody, využili jsme jeho síly a napustili jim štětinky našich kartáčků. To je důvod, proč Pearlbar přináší perfektně čisté a bílé zuby, než kterýkoli jiný zubní kartáček.

  Až Vám zubní kartáček doslouží, můžete kartáček vyhodit někde v přírodě a ta ho rozloží.

  PODPORA EKOLOGIE

  Měli bychom zmínit, že rádi vracíme něco nazpět? Věnujeme 10% všech tržeb na naše oblíbené charity a ekologické projekty. Pokud se rozhodnete jít vstříc ekologické volbě a odpovědnosti za životní prostředí a využít našich PearlBar kartáčků, podílíte se na tom s námi. Děkujeme!


Načítání obsahu...

Podobné výrobky