VICHY150
BioGaia kapky 10 ml
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-3%
Skladem
BioGaia® Protectis® dětské kapky pro děti od narození pro spokojené bříško Doplněk stravy Dětské kapky BioGaia® Protectis® jsou… Celý popis
610s DPH
Maloobchodní cena:
630 Kč,
Ušetříte:
20 Kč (-3%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

BioGaia kapky 10 ml

BioGaia® Protectis® dětské kapky pro děti od narození

pro spokojené bříško

Doplněk stravy

Dětské kapky BioGaia® Protectis® jsou doplněk stravy pro děti od narození.

Obsahují ověřený patentovaný probiotický kmen Lactobacillus reuteri Protectis® (L. reuteri DSM 17938), který napomáhá utvářet nebo obnovovat střevní mikrobiotu. Probiotický kmen Lactobacillus reuteri Protectis® pochází z mateřského mléka, a tak je zcela přirozený lidskému organismu. Díky tomu BioGaia® přispívá k rovnováze střevní mikrobioty miminka.

 Probiotické bakterie L. reuteri Protectis® byly testovány ve více než 140 studiích, které prokázaly bezpečnost podávání u všech věkových skupin.

BioGaia®: Probiotika pro prvních 1 000 dní

Věděli jste, že až 80 % buněk imunitního systému se nachází ve střevě? Právě proto je velmi důležité zdravé trávicí ústrojí, osídlené správnými druhy mikroorganismů. Dětská střevní mikrobiota se vyvíjí v prvních 1 000 dnech, tedy od početí dítěte do doby kolem druhého roku života.

Prvních 1 000 dní odborníci označují výstižným termínem „okno příležitostí“, kdy máte jedinečnou možnost ovlivnit složení střevní mikrobioty svého dítěte, a tak podpořit jeho zdraví v dospělosti. Tato příležitost se už nikdy nebude opakovat. Zdraví svého dítěte máte ve svých rukou.

Probiotické přípravky BioGaia® je vhodné užívat již v průběhu těhotenství, kdy probiotické bakterie podle nejnovějších vědeckých poznatků procházejí přes placentu. Po porodu je můžete začít podávat svému miminku.


 

Pro koho a kdy je vhodné užívání dětských kapek BioGaia® Protectis®?

 • Pro děti od narození pro spokojené bříško každý den

 • Při kojeneckých kolikách

 •  Pro děti narozené předčasně nebo císařským řezem

 • Při a po ATB léčbě

 • Při a po akutním a chronickém průjmu

 • Při nerovnováze mikrobioty nebo jejím riziku

Dětské kapky BioGaia Protectis jsou bez příchuti a neovlivňují chuť pokrmů a nápojů.


 

Doporučené dávkování:

 • 5 kapek jednou denně.

 • 1 dávka (5 kapek) obsahuje minimálně 100 milionů živých bakterií L. reuteri Protectis®.

Způsob užití:

 • Před použitím dobře protřepejte po dobu 10 sekund, aby došlo ke smísení bakteriální kultury s obsahem tuby.

 • Tubičku jemně stlačte a nakapejte kapky na lžičku, na prso (v případě, že kojíte), přidejte do lahve s krmením nebo do jídla.

 • Nepřidávejte do horkého jídla nebo nápojů a nepodávejte z tuby přímo do úst, tím by mohlo dojít ke snížení kvality výrobku.

Složení:

Slunečnicový olej, mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem triglyceridů (MCT) a živé bakterie Lactobacillus reuteri DSM 17938 (Protectis®). Balení obsahuje bílý plastový proužek, sloužící k prodloužení doby použitelnosti, který byl schválen pro použití s potravinami a není určen ke konzumaci.


 

Uchovávání:

Na suchém místě při teplotě do 25 °C a mimo dosah dětí. Uchovávejte dobře uzavřené a ujistěte se, že je víčko dostatečně utažené. Olej, který se dostane do uzávěru, utřete čistým, suchým hadříkem. Zabraňte kontaktu se slinami nebo vodou. Tubu spotřebujte do 3 měsíců od otevření. Neotevřená tuba má být spotřebována do data exspirace uvedeného na obalu (Minimální

trvanlivost do).

 

Těhotenství a kojení:

Přípravek může být užíván během těhotenství a kojení.

Upozornění:

Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.


 


 


Načítání obsahu...