VICHY25
LIPO C ASKOR FORTE 120…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-22%
Skladem
ak, dospělí 1–2 kapsle 2x denně (ráno nalačno a večer), děti od 6 let 1 kapsli denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny, pokud možno ráno… Celý popis
735s DPH
Maloobchodní cena:
946 Kč,
Ušetříte:
210 Kč (-22%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

LIPO C ASKOR FORTE 120 kapslí

ak, dospělí 1–2 kapsle 2x denně (ráno nalačno a večer), děti od 6 let 1 kapsli denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny, pokud možno ráno nalačno. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Dávka/složení: 1 kapsle obsahuje 520 mg RosaCelip-LD®, z toho 500 mg vitamin C (625 % DDD), 10 mg bioflavonoidy z citrusových plodů, 10 mg extrakt z plodu šípku. Pomocné látky: mastné kyseliny. Kapsle je rostlinného původu (HPMC).

Objem: 120 kapslí

Uchovávání: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě (15–25 °C), chraňte před přímým slunečním zářením.

Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí!

Obsahuje přírodní vitamin C s lipozomálním vstřebáváním (liposomal delivery, LD), bioflavonoidy z citrusových plodů, extrakt plodu šípku a tukové látky z rostlinných zdrojů. Jde o výsledek spojení tradičních znalostí a moderní technologie vyvinuté americkými a českými odborníky, přičemž uvedené složení bylo formulováno pod názvem RosaCelip-LD®. Lipozomální vstřebávání je v případě RosaCelip-LD® pro vitamin C zásadní z hlediska jeho ochrany v rámci distribuce přes žaludek do střev a biodostupnost pro imunitní, nervové a další buňky. Lipozomální vstřebávání ze střeva do krve není omezováno střevními transportéry (jako je tomu u běžných perorálních forem včetně forem s pozvolným uvolňováním bez lipozomálního vstřebávání). RosaCelip-LD® tak udržuje oproti běžnému vitaminu C v organismu několikanásobně vyšší hladinu a dostupnost pro antioxidační ochranu zdravých buněk a zejména pro imunitní a nervový systém. Díky efektivnímu a postupnému vstřebávání do organismu je zároveň šetrný k ledvinám a zažívacímu ústrojí.

Vitamin C přispívá:

- k přirozené obranyschopnosti a odolnosti organismu
- k normální funkci imunitního systému
- k normální činnosti nervové soustavy a kardiovaskulárního systému
- k antioxidační ochraně buněk proti nadbytečnému oxidačnímu stresu
- ke snížení míry únavy a vyčerpání
- k normální tvorbě kolagenu a hojení
- k potřebnému vstřebávání železa


Načítání obsahu...

Podobné výrobky