LAROCHE150
3M Nexcare ColdHot…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-11%
Novinka
Skladem
3M Nexcare ColdHot Classic Gelový obklad 26.5x10cm Středně velký gelový obklad v ochranném textilním obalu. Vhodný na končetiny a klouby: krk,… Celý popis
239s DPH
Maloobchodní cena:
269 Kč,
Ušetříte:
30 Kč (-11%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

3M Nexcare ColdHot Classic Gelový obklad 11 x 26 cm

3M Nexcare ColdHot Classic Gelový obklad 26.5x10cm

Středně velký gelový obklad v ochranném textilním obalu. Vhodný na končetiny a klouby: krk, ramena, lokty, kolena, kotníky. Pro opakované použití.   

Chladivý/hřejivý gelový obklad, který přirozeně ulevuje od bolestí. Jednoduché použití - ohřívá se v mikrovlnné troubě či horké vodě nebo se ochladí v chladničce či v mrazničce. 

Použití za studena:

Obklad nepřikládejte po dobu delší 20 minut. Před další následujicí aplikací obkladu nechte postižené místo 20  minut nezakryté.

Příprava chladného obkladu:

Obklad bez obalu vložte do mrazničky nebo do mrazicí části ledničky, aby byl v připadě potřeby vždy k dispozici. 

Použití za tepla:

Na postiženém místě nechte obklad tak dlouho, jak to bude příjemné. Obklady obecně potřebují znovu ohřát asi po 30 minutách používání. 

Připrava teplého obkladu:

Přiveďte k varu vodu v množství postačujicím k překrytí obkladu. Nábodu s vodou sejměte ze zdroje tepla a pak do ní ponořte obklad na dobu 5-6 min. 

Návod k ohřátí v mikrovlnné troubě:

V mikrovlnné troubě nastavené na plný výkon obklad ohřívejte v 15ti sekundových intervalech. Tento postup opakujte, dokud nedosáhnete žádané teploty. Obklad vyjměte z trouby a vložte jej do přiloženého obalu. Lehkým hnětením ohřátý gel promíchejte. 

Před přiložením na kůži je třeba obklady ColdHot zabalit do čisté látky nebo do přiloženého obalu. Obklady ColdHot nikdy nepřikládejte přímo na kůži.

Rozměr obkladu: 

11x26 cm


Načítání obsahu...