Blokurima 30 sáčků
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-20%
Novinka
Skladem
D-manóza je jednoduchý, tělu vlastní cukr, velmi podobný glukóze. V přírodě ho najdeme mimo jiné v jablkách a hruškách. Je to bílý prášek bez… Celý popis
365s DPH
Maloobchodní cena:
459 Kč,
Ušetříte:
94 Kč (-20%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Blokurima 30 sáčků

D-manóza je jednoduchý, tělu vlastní cukr, velmi podobný glukóze. V přírodě ho najdeme mimo jiné v jablkách a hruškách. Je to bílý prášek bez chuti a zápachu, který se po vsypání do vody promptně rozpustí. Na rozdíl od jiných cukrů se po vstřebání do organismu nijak nemetabolizuje – je téměř celý v nezměněné formě vyloučen ledvinami do moči jako odpad. D-manóza se po vyloučení do moči váže na pili („chapadla“) uropatogenních bakterií rodu Escherichia coli (původce 90% zánětů močového měchýře) a zabraňuje jim tak k přilnutí ke stěně močového měchýře.

Doporučené dávkování

Obsah jednoho sáčku rozpusťte ve sklenici vody a poté vypijte. užívejte 2 × denně.

Složení v jednom sáčku

D-mannosa obsahuje – 2g, inulin – 2g v 1 sáčku.

Důležité informace

Není určeno pro děti do 3 let. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku.  Přípravek je vhodný i pro těhotné, diabetiky a celiatiky. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě 15 – 25 °C.

 

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.


Načítání obsahu...