LAROCHE150
ALFASILVER sprej 125 ml
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-19%
Novinka
Skladem
  AlfaSilver je minerální prášek bílé barvy ve spreji s 3% obsahem ionizovaného stříbra. Je určený k bezbolestnému ošetření nejrůznějších ran… Celý popis
268s DPH
Maloobchodní cena:
331 Kč,
Ušetříte:
63 Kč (-19%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

ALFASILVER sprej 125 ml

 

AlfaSilver je minerální prášek bílé barvy ve spreji s 3% obsahem ionizovaného stříbra. Je určený k bezbolestnému ošetření nejrůznějších ran, odřenin, popálenin menšího rozsahu, kožních poranění nebo proleženin.

Jak AlfaSilver funguje

Přípravek přilne k místu, na které byl aplikován, a nesklouzne z něj. Udržuje tak ránu i její okolí čisté, což napomáhá přirozenému průběhu hojení. Ošetřenou oblast chrání před množením bakterií.

Od jakého věku je možné přípravek používat?

AlfaSilver nemá žádné věkové omezení. Vzhledem k možnosti nečekaného vnitřního užití dítětem doporučujeme používat přípravek od 3 let.

Způsob aplikace a dávkování

Lahvičku protřepejte a aplikujte na problemtické místo. Dle potřeby aplikujte dvakrát za den. V případě potřeby lze snadno odstranit fyziologickým roztokem. Nežádoucí účinky nejsou známy.

Složení

mikronizovaný zeolit, ionizované stříbro (3 %), n-butan

Další důležité informace

Nádobka je pod tlakem, nevystavujte ji tedy vysokým teplotám přesahujícím 50 °C, slunci a blízkosti ohně či jisker. Obal nepropichujte. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

 


Načítání obsahu...