EXTRA
EUCERIN AntiPigment…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-8%
Skladem
Hyperpigmentační sérum Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a… Celý popis
1 099s DPH
Maloobchodní cena:
1 199 Kč,
Ušetříte:
100 Kč (-8%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče pigmentové skvrny

EUCERIN AntiPigment duální sérum 30ml

Hyperpigmentační sérum

Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí však mohou způsobovat zvýšenou produkci melaninu a vyvolávat hyperpigmentaci. Hyperpigmentace se projevuje jako tmavé plochy a stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny), které narušují jednotný tón pleti. 

Eucerin Anti-Pigment Duální sérum kombinuje dvě séra, která účinkují různými způsoby:

Thiamidol - účinná a patentovaná složka, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace. Klinické testy prokázaly, že redukuje hyperpigmentaci a při pravidelném používání brání jejímu opakovanému výskytu. 
 

Koncentrovaná kyselina hyaluronová: jedna z vlastních nejúčinnějších hydratačních látek pomáhá pleti přitahovat a zadržovat hydrataci. 

Klinické a dermatologické testy prokázaly, že tato lehká emulze redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu a zároveň obnovuje vzhled pleti. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. Pleť je hladká a získává obnovený, sjednocený a zářivý vzhled. 

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokazují velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Parametry

Péče pigmentové skvrny

Načítání obsahu...