LAROCHE150
Eucerin Anti-Pigment…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-5%
Skladem
Depigmentační denní krém s SPF 30 Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální… Celý popis
949s DPH
Maloobchodní cena:
999 Kč,
Ušetříte:
50 Kč (-5%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče pigmentové skvrny

Eucerin Anti-Pigment denní krém proti pigmentovým skvrnám SPF 30 50 ml

Depigmentační denní krém s SPF 30

Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí však mohou způsobovat zvýšenou produkci melaninu a vyvolávat hyperpigmentaci. Hyperpigmentace se projevuje jako tmavé plochy a stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny), které narušují jednotný tón pleti. 

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 obsahuje thiamidol, účinnou a patentovanou složku, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. 

Díky UVA a UVB filtrům (SPF 30) poskytuje tento hydratační denní krém účinnou ochranu před slunečním zářením a snižuje pravděpodobnost výskytu pigmentových skvrn vlivem slunečního záření na pleť. Pleť získává sjednocený tón a zářivý vzhled.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Parametry

Péče pigmentové skvrny

Načítání obsahu...