LAROCHE150
PHARMALINE Nutrikaše…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-21%
Novinka
Skladem
Nutrikaše je nejen chutná, rychle a snadno připravitelná, ale je také ekonomickou variantou běžné snídaně, svačiny nebo večeře na kterou jste… Celý popis
65s DPH
Maloobchodní cena:
82 Kč,
Ušetříte:
18 Kč (-21%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

PHARMALINE Nutrikaše probiotic natural 180 g (3x60 g)

Nutrikaše je nejen chutná, rychle a snadno připravitelná, ale je také ekonomickou variantou běžné snídaně, svačiny nebo večeře na kterou jste byli zvyklí.

Nutrikaše je výrobek se zaměřením na skupinu konzumentů, kteří mají výživové omezení při nesnášenlivosti lepku, intoleranci na laktózu, nebo pro zájemce o racionální stravování.

Současne konzumací Nutrikaše doplníte tělu vitamíny, minerály a probiotické kultury Bacillus coagulans, které jsou unikátní svým přirozeným zapouzdřením, jenž umožňuje dlouhou trvanlivost a životaschopnost při běžném skladování.

Hlavní složkou výrobku je tepelně upravená rýže, zpracovaná speciální technologií. Nutrikaše jsou obohaceny o vlákninu, která v kombinaci s probiotickými baktériemi tvoří symbiotický vztah.

Nutrikaše obsahuje 10 pečlivě vybraných vitamínů a minerálních látek. Jedna porce obsahuje 33% doporučené denní dávky vitaminů a minerálů.

Nutrikaše obsahuje vitaminy B1, B2, B6, B12, E, C, kyselinu listovou, pantotenovou, niacin, biotin. Význam obsažených vitaminů a minerálů:
Biotin, Mangan, Niacin, Vitamin C, B12, B6, zinek a železo
přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
Kombinace vitaminů B12, B6, C a železa rovněž podporuje běžnou funkci imunitního systému.
Vitaminy B2, B6, B12 přispějí k normální činnosti nervové soustavy.
Mangan, vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

  • bez lepku, a laktózy
  • obsahuje 5 mld. probiotických baktérií v jedné porci
  • slazeno fruktózou
  • obsahuje 10 vitamínů a minerální prvky
  • s obsahem vlákniny
  • baleno po jednotlivých porcích pro přesné dávkování
  • snadná a rychlá příprava do tří minut

Dávkování
Konzumujte 2-3 porce denně připravené dle návodu. S ohledem na hodnoty obsažených látek je vhodné konzumaci většího množství konzultovat s výživovým specialistou.

Návod na přípravu: K přípravě Nutrikaše je potřeba pouze 150ml horké vody o teplotě přibližně 80 C. Nedoporučujeme používat vodu vřelou z důvodu neblahého vlivu obsažené probiotické kultury Bacillus coagulans. Při vyšších teplotách se část bakterií znehodnotí a jejich efektivita se může snížit.

Balení
Nutrikaše jsou vyráběny v praktickém jednoporcovém balení do krabičky, která obsahuje 3 porce po 65g. Porce jsou baleny jednotlivě, takže si Nutrikaši můžete kamkoliv vzít sebou.

Balení do jednoporcových sáčků na nejmodernějších technologiích garantuje přesné dávkování všech složek Nutrikaše ve správném poměru.


Načítání obsahu...