GS Extra Strong…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-10%
Novinka
Skladem
Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, stejně jako k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy. Pozitivně ovlivňuje… Celý popis
285s DPH
Maloobchodní cena:
315 Kč,
Ušetříte:
30 Kč (-10%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

GS Extra Strong Multivitamin - tablety 60+30ks

Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, stejně jako k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy. Pozitivně ovlivňuje normální funkci energetického metabolismu a rovněž přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamíny skupiny B se podílejí na přeměně živin a získávání energie z nich. Na tomto procesu se podílejí i fosfor, hořčík, mangan a jód. Vyvážené množství těchto látek podporuje získávání energie a posiluje pocit svěžesti. Imunitní systém je důležitý pro přirozenou ochranu našeho organismu před stresem a vlivy životního prostředí. Pro jeho správné fungování jsou důležité především vitamíny C a A, z minerálu pak selen a zinek. Pro udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů jsou potřebné zejména zinek, biotin, beta-karoten a vitamíny A a C. Vitamíny C, E, selen a zinek působí antioxidačně a pomáhají organismus chránit před účinkem volných kyslíkových radikálů. Železo, kyselina listová a vitamín B12 jsou zvlášť důležité pro tvorbu červených krvinek, které přenášejí kyslík. Vitamín C přispívá k dobrému stavu cév. Pro zdravý zrak potřebujeme vitamín A, v přípravku doplňovaný účinkem beta-karotenu. Umožňuje nám především ostré vidění a vidění za šera. Přípravek GS Extra Strong Multivitamin navíc obsahuje lutein, který se přirozené vyskytuje v očích. Je soustředěn ve žluté skvrně, důležité části sítnice. Pro správnou činnost nervové soustavy, která řídí veškeré funkce našeho těla, jsou potřebné především vitamíny skupiny B, kyselina listová a hořčík. Vápník, hořčík a fosfor jsou nepostradatelnou součástí kostní hmoty. 

Jak ho ulžívat?

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe při jídle a zapijte ji dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek GS Extra Strong Multivitamin je vhodné užívat dlouhodobě.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek GS Extra Strong Multivitamin není určen dětem do 12 let, těhotným a kojícím ženám.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje vitamin A 800 μg, beta-karoten 0,2 mg, vitamin E 12 mg, vitamin C 120 mg, vitamin B1 1,1 mg, vitamin B2 1,4 mg, vitamin B6 1,4 mg, vitamin B12 2,5 μg, vitamin D3 5 μg, vitamin K 30 μg, biotin 50 μg, niacin 16 mg, kyselina listová 200 μg, kyselina pantothenová 6 mg, vápník 162 mg, fosfor 125 mg, jód 100 μg, železo 14 mg, zinek 10 mg, hořčík 100 mg, měď 1 mg, mangan 2 mg, chrom 40 μg, molybden 50 μg, selen 55 μg, lutein 125 μg, activin 10 mg, echinacea (ve formě extraktu z kořene 4:1 10 mg) 40 mg, hydrogenfosforečnan vápenatý, mikrokrystalickou celulózu, maltodextrin, stearan hořečnatý, hydroxypropylmethylcelulózu, oxid titaničitý, oxid železitý.


Načítání obsahu...