Sperm OK domácí test…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-13%
Novinka
Skladem
Artron Sperm OK - test mužské plodnosti je rychlý a pohodlný test určený k domácímu použití. Je založený na imunochromatografické analýze pro… Celý popis
519s DPH
Maloobchodní cena:
599 Kč,
Ušetříte:
80 Kč (-13%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Sperm OK domácí test plodnosti

Artron Sperm OK - test mužské plodnosti je rychlý a pohodlný test určený k domácímu použití. Je založený na imunochromatografické analýze pro kvalitativní zjištění standardní koncentrace spermií ve vzorku lidského spermatu. Tento test poskytuje vizuální a kvalitativní výsledek a rychle vyhodnocuje mužskou plodnost. Jednoduchý a diskrétní. Výsledky za 5 minut. Vysoce spolehlivý. Test stanoví, zda je koncentrace spermií nad úrovní 15 milionu spermií na 1 ml spermatu (doporučená norma Světové zdravotnické organizace - WHO).
Spolu s instrukcemi obsahuje souprava Sperm OK pro test mužské plodnosti jednu od každé z těchto položek: Lahvička s roztokem Sperm OK, Testovací karta, Pipeta k přenesení spermatu, Pohárek na vzorek.
Tento test nechrání před sexuálně přenosnými chorobami, ani je nestanovuje. Tento test nemůže být použit pro určení otcovství. Tento test nepoužívejte jako antikoncepční metodu. Jako u všech diagnostických testů by konečná diagnóza neměla být založena na výsledku jediného testu, ale měla by být stanovena lékařem poté, co budou provedena všechna klinická a laboratorní šetření.

Dávkování a způsob užití

Pro přesné výsledky je třeba přesně dodržovat pokyny každého kroku. Přečtěte si celý leták a ujistěte se, že všemu rozumíte. Zkontrolujte obsah balení a ujistěte se, že máte vše potřebné. Připravte si stopky či hodinky (nejsou součástí balení). Dodržujte následující: Odeberte vzorek spermatu 48 hodin až 7 dní od poslední ejakulace. Proveďte test. Porovnejte výsledek s instrukcemi.

Načítání obsahu...