Eucerin Extra lehké…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-33%
Skladem
Špičkové tělové mléko na opalování s technologií "Proti skvrnám po vyprání"*. Zklidňuje a chrání citlivou pokožku včetně atopické pokožky. … Celý popis
399s DPH
Maloobchodní cena:
599 Kč,
Ušetříte:
200 Kč (-33%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče Opalovací krémy na tělo

Eucerin Extra lehké mléko Sensitive Protect SPF 30 150ml

Špičkové tělové mléko na opalování s technologií "Proti skvrnám po vyprání"*. Zklidňuje a chrání citlivou pokožku včetně atopické pokožky.

Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje vysoký ochranný faktor proti UVA/UVB záření i obranu před vysokoenergetickým viditelným světlem.

UV záření je hlavní příčinou slunečního poškození pokožky, ale i vysokoenergetické viditelné světlo může vyvolávat tvorbu volných radikálů, které pro pokožku představují další zátěž. 
Eucerin Extra lehké mléko na opalování  Sensitive Protect SPF 30 je produkt sluneční ochrany pro pokožku těla, který zklidňuje citlivou pokožku a chrání ji před slunečním poškozením. Je vhodné i pro atopickou pokožku. Technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry (1) pro vysokou UV ochranu s licochalconem A. Tento silný antioxidant neutralizuje volné radikály vyvolané působením UV záření a vysokoenergetického viditelného světla

Toto extra lehké tělové mléko na opalování se okamžitě vstřebává a je voděodolné. Obsahuje také technologii "Proti skvrnám po vyprání"*značky Eucerin.

Klinické a dermatologické studie potvrzují, že Eucerin Extra lehké mléko na opalování  Sensitive Protect SPF 30 je vhodné pro citlivou a také atopickou pokožku.


* Skvrny od opalovacích přípravků jsou po vyprání méně viditelné.

1 - Odpovídají přísným standardům kladeným na ochranu před UVA a UVB zářením asociací Cosmetics Europe. Úroveň ochrany před UVA zářením je vyšší než je požadováno dle EU norem.  

Parametry

Péče Opalovací krémy na tělo

Načítání obsahu...