Dětský sprej na…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-15%
Skladem
Špičkový přípravek na opalování pro děti s technologií "Proti skvrnám po vyprání"*. Chrání a zklidňuje citlivou dětskou pokožku a snižuje… Celý popis
849s DPH
Maloobchodní cena:
999 Kč,
Ušetříte:
150 Kč (-15%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Dětský sprej na opalování Sensitive Protect SPF 50+ 300 ml

Špičkový přípravek na opalování pro děti s technologií "Proti skvrnám po vyprání"*. Chrání a zklidňuje citlivou dětskou pokožku a snižuje riziko jejího dlouhodobého poškození.

Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje velmi vysokou UVA/UVB ochranu a také obranu před vysokoenergetickým viditelným světlem. Tento opalovací přípravek také podporuje vlastní mechanismus pokožky na obnovu DNA.

UV záření je hlavní příčinou spálení pokožky, ale také vysokoenergetické viditelné  světlo vede k tvorbě volných radikálů, které představují pro pokožku další zátěž.
Eucerin Dětský sprej na opalování Sensitive Protect s velmi vysokou ochranou SPF 50+ je přípravek na opalování pro děti vyvinutý speciálně pro zklidnění citlivé pokožky a její ochranu před spálením a dlouhodobým slunečním poškozením. Je vhodný i pro atopickou pokožku. Technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry1 poskytující velmi vysoký stupeň ochrany před UV zářením s licochalconem A, který neutralizuje volné radikály vyvolané UV zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem.

Tento opalovací sprej pro děti obsahuje také kyselinou glycyrrhetinovou, která podporuje vlastní mechanismus pokožky na obnovu DNA. Bez parfemace, extra voděodolný, složení obsahuje také technologii značky Eucerin "Proti skvrnám po vyprání"*.

Klinické i dermatologické testy prokázaly, že Eucerin Dětský sprej na opalování Sensitive Protect s velmi vysokou ochranou SPF 50+  je vhodný pro citlivou dětskou pokožku, včetně pokožky s atopickou dermatitidou. Lze jej používat u dětí od tří let. 

* Skvrny od opalovacích přípravků jsou po vyprání méně viditelné.

1 Odpovídají přísným standardům kladeným na ochranu před UVA a UVB zářením asociací Cosmetics Europe. Úroveň ochrany před UVA zářením je vyšší než je požadováno dle EU norem. 

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie potvrzují velmi dobrou kožní snášenlivost u citlivé dětské pokožky, včetně pokožky s atopickou dermatitidou.


Načítání obsahu...