Kombe Korejský ženšenový…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-17%
Skladem
Ženšen pravý neboli Panax Ginseng byl pro své mimořádné účinky v minulosti vyvažován zlatem. Dodnes je stálicí tradiční východní medicíny s… Celý popis
249s DPH
Maloobchodní cena:
299 Kč,
Ušetříte:
50 Kč (-17%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Kombe Korejský ženšenový čaj 20 sáčků

Ženšen pravý neboli Panax Ginseng byl pro své mimořádné účinky v minulosti vyvažován zlatem. Dodnes je stálicí tradiční východní medicíny s paletou aktivních látek, které poskytují tělu řadu zdravotních benefitů. Patří sem zejména saponiny, zvané ginsenosidy a dále antioxidanty, polysacharidy a peptidy. Ženšen podporuje tělesnou a duševní svěžest, příznivě ovlivňuje paměť a další kognitivní funkce, zlepšuje duševní výkonnost. Dodává energii a podporuje celkovou vitalitu i sexuální zdraví - zvyšuje libido a povzbuzuje erekci u mužů. Má příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost těla, podporuje krevní oběh i normální hladinu krevního cukru. Pomáhá chránit buňky před účinky oxidativního stresu.

Správný výrobní proces je důležitý

Čaj Kombe je vyroben z Korejského ženšenu, který se pěstuje se v oblasti původního výskytu divokého ženšenu a je bohatý na saponiny. V přípravě se používá extrakt z šestiletého červeného kořene a aby byly zachovány všechny příznivé vlastnosti ženšenu, jsou při výrobě jsou dodržovány zásady tradičního korejského výrobního procesu. Účinek čaje Kombe nastupuje pozvolna, ale je dlouhodobý. Čaj Kombe je přirozeně bezlepkový, bez přídavku barviv a konzervačních látek. Neobsahuje umělá aroma a je vhodný i pro vegany.

Unikátní kombinace s jujubou poskytuje 180 aktivních látek

Čaj Kombe je doplněn plody jujuby, které podporují působení ženšenu. Červenofialové bobule jujuby již po staletí využívá tradiční čínská medicína. Obsahuje řadu aktivních látek, které se s ženšenem báječně doplňují.

Ženšen pravý

  • příznivě ovlivňuje paměť a další kognitivní funkce
  • podporuje celkovou vitalitu
  • zlepšuje sexuální zdraví
  • podporuje imunitu
  • podporuje prokrvení a krevní oběh
  • přispívá k normální hladině glukózy v krvi
  • působí jako antioxidant

Načítání obsahu...

Podobné výrobky