PURESSENTIEL CRYO PURE…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-6%
Skladem
Chladivý sprej s přírodními esenciálním oleji k lokální aplikaci na svaly a klouby i k rychlé masáži. „Kryo“ metoda se… Celý popis
469s DPH
Maloobchodní cena:
499 Kč,
Ušetříte:
30 Kč (-6%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče AROMATERAPIE

PURESSENTIEL CRYO PURE sprej na svaly a klouby - 150 ml

Chladivý sprej s přírodními esenciálním oleji k lokální aplikaci na svaly a klouby i k rychlé masáži. „Kryo“ metoda se opírá o tradiční techniku chlazení. Chladivý efekt a 14 esenciálních olejů se zklidňující vůní přispívají k okamžité i dlouhodobé úlevě citlivých oblastí. Účinnost byla prokázána testováním pod dohledem dermatologa a fyzioterapeuta.

Výsledek:

  • okamžitý i dlouhodobý chladivý efekt
  • pomáhá zklidňovat citlivé oblasti
  • zklidňující vůně

Složení:

100% přírodní složení – 14 esenciálních olejů. Neobsahuje umělá barviva a syntetickou parfemaci.

Použití:

Před použitím důkladně protřepejte, pak nastříkejte lokálně na citlivou oblast ze vzdálenosti zhruba 15 cm (záda, krk, ramena, lokty, zápěstí, ruce, boky, kolena, stehna, kotníky, chodidla…). Aplikujte, kdykoliv cítíte potřebu. Maximálně ale dvakrát denně, a ne déle než dva týdny v měsíci. Po použití si umyjte ruce.

Upozornění:

Pouze pro dospělé. Produkt není určen pro kojící a těhotné ženy. Nepoužívejte, pokud trpíte konvulzní poruchou nebo epilepsií, nebo pokud jste alergičtí na některou z přísad. Nepoužívejte, pokud trpíte alergií na salicyláty. Vyhýbejte se kontaktu s očima a měkkými tkáněmi. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Extrémně hořlavý aerosol.

 

Parametry

Péče AROMATERAPIE

Načítání obsahu...