GS Condro Diamant 60…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-23%
Novinka
Skladem
Kloubní přípravek GS Condro DIAMANT® obsahuje glukosamin sulfát Clini-Q® pro kloubní chrupavky a menisky. Poprvé obsahuje unikátní DIAMANT… Celý popis
359s DPH
Maloobchodní cena:
469 Kč,
Ušetříte:
110 Kč (-23%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

GS Condro Diamant 60 tablet

Kloubní přípravek GS Condro DIAMANT® obsahuje glukosamin sulfát Clini-Q® pro kloubní chrupavky a menisky. Poprvé obsahuje unikátní DIAMANT FORTESCIN® pro kloubní pouzdra, vazy a šlachy.  

Co nového přináší Diamant Fortescin®?

Komplex DIAMANT FORTESCIN® je kombinace: speciální účinné látky aescinu (extrakt z plodu Aesculus hippocastanum) v denní dávce 40 mg. Aescin přispívá ke správnému krevnímu zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach. Také podporuje oběh tělních tekutin na úrovni jednotlivých tkání (mikrocirkulace tkání). vitaminu C v denní dávce 12 mg, který je důležitý pro tvorbu pevné kolagenní sítě. Ta je základem struktury vazů, šlach, chrupavek a menisků. Vitamin C tedy přispívá k udržení funkce kloubních chrupavek.

Aescin přispívá ke správnému krevnímu zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach. Také podporuje oběh tělních tekutin na úrovni jednotlivých tkání (mikrocirkulace tkání).

Vitamin C je důležitý pro tvorbu pevné kolagenní sítě. Ta je základem struktury vazů, šlach, chrupavek a menisků. Vitamin C tedy přispívá k udržení funkce kloubních chrupavek.

Díky tomuto novému složení GS CondroDIAMANT® podporuje nejen správnou funkci kloubního, ale i pojivového aparátu.

Jak správně užívat GS Condro DIAMANT®

Kdy a jak GS Condro DIAMANT® správně užívat

Přípravek je vhodný pro všechny, kteří chtějí aktivně pečovat o zdraví svých kloubů, vazů, šlach, menisků a meziobratlových plotének a přejí si udržet jejich dobrý stav do vysokého věku.

Především se jedná o: starší osoby, lidi zatěžující klouby – těžce pracující, lidé s nadváhou, sportovce – aktivní i rekreační.

Složení přípravku GS Condro DIAMANT®

Výživová složka v 1 tabletě ve 2 tabletách

DDD ve 2 tabletách

Krystalický glukosamin sulfát.2KCl 1061,3 mg 2122,6 mg * (odpovídá čistému glukosamin sulfátu Clini-Q®) 800 mg 1600 mg *

Aescin 20 mg 40mg *

Vitamin C 6 mg 12 mg 15 % % DDD – procento doporučené denní dávky pro dospělé * – DDD nebyla stanovena

Doporučené dávkování

Užívejte 1× denně 2 tablety. Příznivé působení se může projevit pouze při dlouhodobém užívání, proto přípravek užívejte po dobu nejméně 2 měsíců. Tuto kúru je vhodné zopakovat 2–3× ročně. GS Condro DIAMANT® můžete užívat i trvale, zejména pokud jsou Vaše klouby silně namáhány.

Tablety můžete užívat najednou nebo rozděleně do dvou denních dávek, nejlépe s jídlem nebo po jídle, a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Tablety je možné drtit i půlit.

Děti od 12 let užívají 1 tabletu denně.

Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.


Načítání obsahu...