GS Dormian Rapid 20…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-26%
Skladem
Popis: GS Dormian Rapid jako doplněk stravy obsahuje maximální možné množství účinných látek kozlíku lékařského a vysoké dávky extraktů meduňky,… Celý popis
109s DPH
Maloobchodní cena:
147 Kč,
Ušetříte:
38 Kč (-26%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

GS Dormian Rapid 20 kapslí

Popis:

GS Dormian Rapid jako doplněk stravy obsahuje maximální možné množství účinných látek kozlíku lékařského a vysoké dávky extraktů meduňky, chmele a mučenky.

Látky obsažené v GS Dormian Rapid nevyvolávají vznik závislosti ani abstinenční příznaky po ukončení užívání.

Výhody přípravku účinné látky v něm obsažené působí na: • napomáhají celkovému zklidnění organismu a lepšímu usínání,• zlepšují kvalitu spánku a nočního odpočinku,• snižují frekvenci nočního probouzení,• napomáhají odstraňovat potíže s usínáním v důsledku nervozity, podrážděnosti, psychického napětí atd.

Obecná doporučení pro hygienu spánkuPro lepší účinek Vám doporučujeme dodržovat zásady spánkové hygieny: 1. Načasování spánkuKaždý den vstávejte ve stejnou dobu. Snažte se jít spát každý den ve stejnou dobu. Pravidelný spánkový režim Vám zajistí co možná nejvyšší efektivitu spánku. 2. ZdřímnutíVyhýbejte se spánku během dne. 3. LůžkoNeuléhejte do postele, pokud nejste ospalí. V případě, že ospalost po ulehnutí vymizí, vstaňte a něčemu se věnujte.V posteli byste neměli pracovat, telefonovat, dívat se na TV, jíst, apod. 4. KofeinKáva, čaj a další nápoje a potraviny obsahující kofein, působí jako stimulancia, která Vás udržují při bdělosti. Proto se vyvarujte požívání kofeinu během 4-6 hodin před spánkem. 5. Alkohol Alkohol urychluje nástup spánku. Mnoho lidí proto pije alkohol, aby vyřešili svůj problém se spánkem. Bohužel, alkohol i v nízkých dávkách narušuje druhou část periody spánku, zvyšuje riziko probuzení. Navíc může vést k závislosti – alkoholismu. Proto tedy konzumace alkoholu není vhodným způsobem pro dosažení kvalitního nočního spánku. 6. NikotinCigarety a ostatní nikotinové výrobky působí také povzbudivě, udržují Vás při bdělosti; proto byste se jich měli před spaním a při probuzení ze spánku během noci vyvarovat. 7. NapětíZvýšené psychické napětí odstraňte vyčerpáním energie – přiměřenou fyzickou aktivitou během dne pravidelné ranní a odpolední cvičení. Uvolněním většího množství energie zmírníníte agresivitu a často se Vám podaří zvládnout i počínající úzkost. 8. CvičeníPravidelné cvičení brzy ráno se ukázalo jako velmi účinné pro zlepšení hloubky spánku. Naopak cvičení v průběhu 3-4 hodin před spaním může spánek zhoršit. 9. Těžká jídlaTěžká jídla pozdě večer mohou narušit spánek. Na druhé straně, lehká občerstvení nebo jiný rituál, který pravidelně vykonáváme, přispívá k dobrému spánku. 10. ProstředíMísto, kde člověk spí, by mělo být co možná nejpohodlnější. Vyvarujte se extrémních teplot, stejně jako světla a hluku. Pokud Vás ruší tikání budíku nebo pohled na něj, odstraňte ho z okolí lůžka.

Výživová složka

V 1 kapsli

Kozlík lékařský standardní extrakt z kořene, valerenová kyselina 0,8 % 100 mg

Meduňka lékařská extrakt z natě 5:1 50 mg

Chmel otáčivý stand. extrakt z šištic, hořčinné kyseliny 5 % 25 mg

Mučenka pletní stand. extrakt z natě, vitexin 3,5 % 25 mg  

  • Složení: Extrakt z kozlíku lékařského, želatinový obal želatina, glycerol, plnidlo rýžová mouka, extrakt z meduňky lékařské , extrakt z chmele otáčivého, extrakt z mučenky pletní, protispékavé látky mastek, křemičitan vápenatý, stearan hořečnatý, barvivo oxid titaničitý.
  • Doporučené dávkování: Obvykle se užívá dle potřeby 1 kapsle. Při prvním užívání doporučujeme dávkování půl hodiny večer před spaním. Pro lepší účinek je vhodné se řídit zásadami spánkové hygieny.
  • Upozornění: Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.
  • Obsah balení: 20 kapslí.

Načítání obsahu...