Uroval Manosa + enzymy…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-10%
Novinka
Skladem
Charakteristika Přípravek Uroval® manosa + enzymy obsahuje jedinečnou kombinaci účinných složek – kvalitní extrakt kanadské brusinky s vysokým… Celý popis
269s DPH
Maloobchodní cena:
299 Kč,
Ušetříte:
30 Kč (-10%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Uroval Manosa + enzymy 30 tablet

Charakteristika

Přípravek Uroval® manosa + enzymy obsahuje jedinečnou kombinaci účinných složek – kvalitní extrakt kanadské brusinky s vysokým obsahem proanthokyanidinů (PAC), monosacharid D-manosu a protizánětlivé enzymy bromelain a trypsin. Přípravek je vhodný také k dlouhodobému užívání.

Aktivní látky

Vysoce účinné složky brusinky (proanthokyanidiny) a D-manosa se po požití snadno vstřebávají do krve, z krve jsou filtrovány ledvinami do moče, kde znemožňují bakteriím typu Escherichia coli přichycení na povrchu stěn močových cest.1-3)

Koncentrovaný a kvalitní extrakt brusinky (Vaccinium macrocarpon) garantuje příjem 36 mg proanthokyanidinů v denní dávce 5 tablet.

Enzymy bromelain a trypsin patří do skupiny enzymů tzv. proteáz. Trypsin (serinová proteáza) je jedním z trávicích enzymů nacházející se ve dvanácterníku. Bromelain (cysteinová proteáza) se získává z ananasu.

Obsažené enzymy podporují účinky D-manosy a proanthokyanidinů.

Dávkování

Doporučené dávkování: 1-2 tablety 2-3x denně 20 minut před jídlem. Maximální denní dávka je 5 tablet. Tabletu zapijte dostatečným množstvím vody. Při urologických potížích je doporučován zvýšený příjem tekutin! Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení   1 tableta

Obsah v denní dávce (5 tablet)

D-manosa  100 mg 500 mg

Bromelain 100 mg 500 mg

Brusinkový extrakt 72 mg (odpovídá 7,2 mg PAC*) 360 mg (odpovídá 36 mg PAC*)

Trypsin 50 mg 250 mg

Přídatné látky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý (protispékavé látky), glycerin (potahová látka) * PAC - proanthokyanidiny

Upozornění

Výrobek neobsahuje lepek. Není určeno pro děti do 3 let! O užívání během těhotenství a kojení se poraďte se svým lékařem! Pokud nedojde ke zlepšení stavu do tří až pěti dnů, navštivte svého lékaře. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. 

Reference: 1) Camesano, T.A. et al.: Cranberry prevents the adhesion of bacteria: overview of relevant health benefits, AgroFOOD industry hi-tech, 2007, 18: 24-27 2) Jepson RG, Craig JC. Cranberries for preventing urinary tract infections. Cochrane Database of Systematic Reviews 2008, Issue 1 3) Wright, J.V. et al.: D-mannose and bladder infection. The natural alternative to antibiotics, Publ. By Dragon art, 2001, ISBN No. 0-9713600-0-6


Načítání obsahu...