Uroval Manosa akut 10…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-11%
Novinka
Skladem
Uroval manosa Akut je originální komplex přírodních látek, které pomáhají účinně bránit výskytu nežádoucích bakterií v močových cestách a příznivě… Celý popis
199s DPH
Maloobchodní cena:
223 Kč,
Ušetříte:
24 Kč (-11%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Uroval Manosa akut 10 tablet

Uroval manosa Akut je originální komplex přírodních látek, které pomáhají účinně bránit výskytu nežádoucích bakterií v močových cestách a příznivě působí na činnost močového měchýře.

UROVAL® manosa AKUT je vhodný jako rychlá a šetrná pomoc při akutních urologických obtížích. 1-4) Obsahuje vysokou koncentraci účinných látek, které jsou dlouhodobě osvědčené při infekcích močových cest (kvalitní extrakt kanadské brusinky s vysokým obsahem proanthokyanidinů (PAC) a monosacharid D-manosa).

Indikace

UROVAL® manosa AKUT je vhodný: při akutních obtížích močových cest a močového měchýře, 1-4) pro zabránění výskytu patogenních bakterií v močových cestách, 2-4) také pro těhotné ženy a ženy v klimakterickém období.

Aktivní látky

  • Pomáhají zabraňovat pomnožení patogenních bakterií v močových cestách: vysoce účinné složky brusinky (proanthokyanidiny) a D-manosa znemožňují patogenním bakteriím (typu Escherichia coli) přichycení na povrchu stěn močových cest, kde se mohou množit a způsobit tak vznik urologických potíží. 2-4)
  • Podporují udržovat zdravé močové cesty: vysoce koncentrovaný extrakt brusinky (50 mg proanthokyanidinů v denní dávce) hraje významnou roli v redukci potíží močových cest a zlepšení zdravotního stavu. 2, 3)

Působením D-manosy jsou účinky proanthokyanidinů posíleny. Bylo prokázáno, že podáváním D-manosy lze až v 90% případů odstranit potíže močových cest. 2, 3, 4)

Doporučené dávkování 2 tablety denně. Tabletu zapijte dostatečným množstvím vody či jiného nápoje. Při potížích močových cest a modového měchýře se doporučuje zvýšený příjem tekutin! Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení 1 tableta

Obsah v denní dávce (2 tablety)

D-manosa 750 mg 1500 mg

Brusinkový extrakt 250 mg (odpovídá 25 mg PAC) 500 mg (odpovídá 50 mg PAC)

Přídatné látky: mastek, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý (protispékavé látky)

Skladování

Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí! Nevystavovat přímému slunci.

Upozornění

Výrobek mohou užívat těhotné a kojící ženy! Není určeno pro děti do 3 let! Neobsahuje lepek. Pokud nedojde ke zlepšení stavu do tří až pěti dnů, navštivte svého lékaře. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.

Reference:

  • 1. Motíl, I.: Podávání D-manosy (UROVAL manosa) při akutní exacerbaci recidivujících infekcí. DMC, 2005
  • 2. Camesano, T.A. et al.: Cranberry prevents the adhesion of bacteria: overview of relevant health benefits, AgroFOOD industry hi-tech, 2007, 18: 24-27

3. Jepson R.G., Craig J.C. Cranberries for preventing urinary tract infections. Cochrane Database of Systematic Reviews 2008, Issue 1 4. Wright, J.V. et al: D-Mannose and bladder infection. The natural alternative to antibiotics, Publ. By Dragon art, 2001, ISBN No. 0-9713600-0-6

V naší nabídce naleznete i další produkty od firmy Valosun.

Informace o značce Valosun

VALOSUN – ryze český tradiční výrobce přírodních preparátů vznikl v roce 1997 s cílem navázat na středoevropskou tradici vývoje a výroby bylinných kapek, které vycházejí z unikátních receptur a postupů známých více než 100 let. V současnosti je VALOSUN mnohem dál. Spolupracuje s renomovanými vědeckými institucemi a odbornými pracovišti a uvádí na trh produkty, v nichž se kloubí síla přírody s nejnovějšími vědeckými poznatky a nejmodernějšími technologiemi. Příznivé účinky výrobků potvrzují dostupná klinická testování prováděná pod dohledem předních odborníků. Jako člen odborných asociací, např. poradní komise Společnosti pro probiotika a prebiotika se aktivně podílí na dalším rozvoji oblasti přírodních preparátů. VALOSUN spojuje pozitivní účinky přírodních látek, které jsou šetrné k organismu, s moderními vědeckými postupy. Vznikají tak unikátní preparáty, které obsahují rostlinné látky, enzymy, probiotika, látky tělu vlastní či anorganické zdroje minerálů. Složení produktů tak významně pomáhá k dosažení a udržení skvělé kondice.


Načítání obsahu...