Eucerin Anti-Pigment…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-13%
Skladem
Depigmentační noční krém Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a… Celý popis
699s DPH
Maloobchodní cena:
799 Kč,
Ušetříte:
100 Kč (-13%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Eucerin Anti-Pigment noční depigmentační krém 50ml

Depigmentační noční krém

Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí však mohou způsobovat zvýšenou produkci melaninu a vyvolávat hyperpigmentaci. Hyperpigmentace se projevuje jako tmavé plochy a stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny), které narušují jednotný tón pleti. 

Eucerin Anti-Pigment Noční krém obsahuje thiamidol, účinnou a patentovanou složku, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. 

Noční krém obsahuje také dexpanthenol – aktivní složku známou svojí schopností podporovat regeneraci pleti během spánku. Pleť získává sjednocený tón a zářivý vzhled.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.


Načítání obsahu...