Eucerin Anti-Pigment…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-13%
Skladem
Hyperpigmentační sérum Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a… Celý popis
869s DPH
Maloobchodní cena:
999 Kč,
Ušetříte:
130 Kč (-13%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Eucerin Anti-Pigment hyperpigmentační duální sérum 30ml

Hyperpigmentační sérum

Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí však mohou způsobovat zvýšenou produkci melaninu a vyvolávat hyperpigmentaci. Hyperpigmentace se projevuje jako tmavé plochy a stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny), které narušují jednotný tón pleti. 

Eucerin Anti-Pigment Duální sérum kombinuje dvě séra, která účinkují různými způsoby:

Thiamidol - účinná a patentovaná složka, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace. Klinické testy prokázaly, že redukuje hyperpigmentaci a při pravidelném používání brání jejímu opakovanému výskytu. 
 

Koncentrovaná kyselina hyaluronová: jedna z vlastních nejúčinnějších hydratačních látek pomáhá pleti přitahovat a zadržovat hydrataci. 

Klinické a dermatologické testy prokázaly, že tato lehká emulze redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu a zároveň obnovuje vzhled pleti. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. Pleť je hladká a získává obnovený, sjednocený a zářivý vzhled. 

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokazují velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.


Načítání obsahu...