GS Merilin Harmony 90…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-51%
Novinka
Skladem
Jak GS Merilin Harmony působí? GS Merilin Harmony představuje nehormonální řešení obtíží v období klimakteria, nyní ještě s vyšší účinností. Složky… Celý popis
369s DPH
Maloobchodní cena:
759 Kč,
Ušetříte:
390 Kč (-51%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

GS Merilin Harmony 90 tablet

Jak GS Merilin Harmony působí?

GS Merilin Harmony představuje nehormonální řešení obtíží v období klimakteria, nyní ještě s vyšší účinností. Složky přípravku GS Merilin Harmony tak synergicky působí trojím efektem na klimakterium, psychickou pohodu a na pevnost kostí.

1. Klimakterium: 

Standardizovaný extrakt z rostliny Cimicifuga racemosa je klinicky ověřená látka1, u které byla řadou kvalitních klinických studií potvrzena vysoká účinnost na všechny fyziologické jevy provázející klimakterium. Mnohými odborníky je považována za vůbec nejlepší nehormonální alternativu v období klimakteria2. Synergický účinek extraktu z rostliny Cimicifuga racemosa a třezalky tečkované zajišťuje ještě vyšší komplexní účinek na fyzické a psychické projevy klimakteria.

2. Psychická pohoda: 

Extrakt z třezalky tečkované výrazně přispívá k psychické pohodě žen v období klimakteria. GS Merilin Harmony obsahuje účinnou a bezpečnou dávku extraktu třezalky tečkované, jejíž velkou výhodou je, že je nenávyková a neovlivňuje bdělost během dne. Obsažena denní dávka třezalky tečkované je zcela bezpečná a nepůsobí jako interakce k jiné medikaci.

3. Pevnost kostí: 

Složeni je obohaceno o 250 mg vápníku a vitamin D3 pro pevnost kosti.

Jaké jsou výhody užívání GS Merilinu Harmony?

  • Nehormonální ideální alternativa pro ženy, které preferují látky pocházející z přírody.
  • Bezpečný při dlouhodobém užívání.
  • Nezpůsobuje váhový přírůstek.
  • Nezhoršuje křečové žíly, kterými trpí v klimakteriu více než třetina žen.
  • Je vhodný i pro ženy, které mají pravidelnou menstruaci, ale začínají se u nich projevovat změny spojené s obdobím klimakteria.

Načítání obsahu...