Herbacos Avilut 3-forte…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-7%
Novinka
Skladem
Přírodní karotenoidy Lutein a Zeaxanthin, Lutein a zeaxanthin patří mezi karotenoidy, které tvoří významnou skupinu antioxidantů. Tyto … Celý popis
399s DPH
Maloobchodní cena:
429 Kč,
Ušetříte:
30 Kč (-7%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Herbacos Avilut 3-forte Recordati 60 kapslí

Přírodní karotenoidy Lutein a Zeaxanthin, Lutein a zeaxanthin patří mezi karotenoidy, které tvoří významnou skupinu antioxidantů. Tyto karotenoidy se akumulují ve vyšším množství zejména ve žluté skvrně sítnice oka (makula). S přibývajícím věkem však koncentrace karotenoidů v oku klesá. Žlutá skvrna (makula lutea) obsahuje vysokou koncentraci pigmentů: lutein a zeaxanthin.

Omega – 3 nenasycené mastné kyseliny (s obsahem EPA a DHA).Omega 3 mastné kyseliny jsou považované za esenciální mastné kyseliny, tzn., že si je tělo samo neumí vyrobit, ale pro normální činnost je potřebuje. Je jim přisuzována celá řada pozitivních efektů, které jsou zajištěné díky jejich jedinečné struktuře. Nejvyšší koncentrace omega-3 mastných kyselin(DHA) je v očích (tvoří až 93% polynenasycených mastných kyselin).

Vitamin E. Vitamíny jsou látky, které tělo potřebuje pro zdravý růst a normální vývoj. Obvykle je možné získat všechny vitamíny z potravy. Někdy je však výhodné tyto vitamíny doplnit formou potravních doplňků. Každý vitamin má specifické funkce. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Složení:
Lutein 20% 60 mg (12 mg luteinu v jedné kapsli), Zeaxanthin 1 mg, Omega-3 365 mg(nenasycené mastné kyseliny s obsahem 36% EPA, 24% EPA DHA) Aescin 20% 30mg, Vitamin E (DL – α-tokoferyl acetát) 15 mg. Přídatné látky: želatina, sójový olej, glycerol, čištěná voda, lecitin, včelí vosk, oxid železa, karamel.

Užívejte 1 x 1 kapsli denně v průběhu jídla (přítomnost tuku v potravě zvyšuje vstřebávání). Bez doporučení lékaře nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek je vhodný pro diabetiky a celiatiky, neobsahuje lepek. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.

 


Načítání obsahu...