VICHY - 25% sleva >> akce platí do 28.10.2019
Terezia Company Hericium…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-15%
Novinka
Skladem
Korálovec ježatý – houba, která svým tvarem připomíná mořský korál, a rakytníkový olej z plodů rakytníku řešetlákového tvoří zdraví prospěšný celek… Celý popis
289s DPH
Maloobchodní cena:
339 Kč,
Ušetříte:
50 Kč (-15%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Terezia Company Hericium erinaceus se 100% rakytníkovým olejem 60 kapslí

Korálovec ježatý – houba, která svým tvarem připomíná mořský korál, a rakytníkový olej z plodů rakytníku řešetlákového tvoří zdraví prospěšný celek, který blahodárně působí na sliznici trávicího ústrojí a podporuje správnou funkci žaludku a zažívání.

Hericium erinaceus - korálovec ježatý

Hericium erinaceus neboli korálovec ježatý je vzácná jedlá houba s plodnicemi kulatého tvaru o velikosti až 30 cm. Většinou roste na poškozených kmenech buků a dubů. Svým tvarem připomíná mořský korál a je bílé barvy. V čínské a japonské medicíně se používá po staletí. Pro svoje terapeutické účinky je součástí čínské fytoterapie. Obsahuje draslík, zinek, železo, germanium, selen, fosfor a také glukany. Zastoupené jsou všechny základní aminokyseliny a také polysacharidy a bílkoviny.

Rakytníkový olej

Rakytníkový olej obsažený ve výrobku má v sobě nesmírné množství biologicky aktivních látek: OMEGA nenasycené mastné kyseliny, vitamin E a karotenoidy. Rakytník zvyšuje odolnost organizmu a chrání ho před volnými radikály. Spojení vzácné houby hericia s rakytníkem blahodárně působí na sliznici trávicího ústrojí a regeneruje ho, podporuje správnou funkci žaludku a zažívání. pro správné fungování zažívání díky vysokému obsahu vlákniny na podporu přirozené obranyschopnosti organizmu pro správnou funkci žaludku

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně před jídlem po dobu 1-3 měsíců.

Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.  

Složení: 1 kapsle obsahuje směs 200 mg 100% prášku lyofilizovaného korálovce ježatého a 100% rakytníkového oleje bez příměsí.

Obal kapsle: želatina.


Načítání obsahu...