Aromatica Echinaceové…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-21%
Novinka
Skladem
  Forma tinktury je tradiční, dobrá příprava zajišťuje maximální koncentraci účinných látek a zároveň jejich dobrou využitelnost organizmem… Celý popis
149s DPH
Maloobchodní cena:
189 Kč,
Ušetříte:
40 Kč (-21%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Aromatica Echinaceové kapky 100 ml

 

Forma tinktury je tradiční, dobrá příprava zajišťuje maximální koncentraci účinných látek a zároveň jejich dobrou využitelnost organizmem.

Popis

Třapatka nachová (Echinacea purpurea)- echinacea, konkrétně její fialovokvětý druh, obsahuje v kořenech, květech a v menším množství dokonce i v listech komplex látek, který mohou pozitivně ovlivňovat obranyschopnost. Obsažené jsou fenolické látky, polysacharidy, glykoproteiny a další.

Dávkování:

Složení výrobku: Lihový extrakt z květů rostliny Echinacea purpurea (Třapatka nachová). Extrakt obsahuje min. 40 obj. % alkoholu. Doporučená denní dávka obsahuje min. 250 mg sušiny extraktu.

Použití:  Dospělí 20 kapek 3 x denně. Děti od 3 let poloviční dávkování. Nepřekračujte doporučené dávkování. Před upotřebením protřepat. Případný jemný sediment není na závadu. Objem 100 ml.

Skladujte při teplotě 5 - 25 °C. Výrobek není určen dětem do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Přípravek nenahrazuje pestrou stravu. Výrobek nesmí užívat osoby s autoimunitním onemocněním.


Načítání obsahu...