Hami kaše na dobrou noc…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-8%
Novinka
Skladem
Návod k přípravě: Na talíř nebo do misky vlijte 140 ml převařené pitné vody pro kojence zchlazené na 50 - 60 °C. Za stálého míchání (šlehání… Celý popis
69s DPH
Maloobchodní cena:
75 Kč,
Ušetříte:
6 Kč (-8%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Hami kaše na dobrou noc s banány 225g

Návod k přípravě:

Na talíř nebo do misky vlijte 140 ml převařené pitné vody pro kojence zchlazené na 50 - 60 °C.

Za stálého míchání (šlehání vidličkou) přidejte postupně 4 polévkové lžice (45 g) kaše Hami. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním vody či prášku.

Důkladně promíchejte a nechte chvíli ustát. Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou.

Před podáním dítěti ověřte teplotu.

Uchování:

Po každém použití obal řádně uzavřete. Skladujte na suchém místě při teplotě do 20 °C. Po otevření spotřebujte nejlépe do 3-4 týdnů. Baleno v ochranné atmosféře.

Kaši podávejte vždy čerstvou!

Detailní informace:

Rýžovo-mléčná kaše s banány je určena pro kojence od ukončeného 4.měsíce. Kaše se skládá z výživného kojeneckého mléka, které odpovídá danému věku dítěte. Sytivou složku pak tvoří rýžová mouka. Příjemnou ovocnou chuť dodává kaši sušené ovoce - banán. Pro zajištění správného růstu a vývoje našich nejmenších jsou do kaše přidávány důležité vitamíny a minerální látky. Receptura této kaše odpovídá požadavkům České pediatrické společnosti. Ve složení této kaše nenajdete žádné konzervační látky, ani umělá barviva. Kaše je vhodná pro celiaky (neobsahuje lepek). Kaše obsahuje přirozene se vyskytujíci cukry, proto nezapomínejte na pravidelnou péči o dětský chrup.

Pro přikrmování používejte plastové nádobí, u kterého nevadí, pokud je dítě náhodou shodí na zem. Ke krmení použijte zásadně plastovou lžičku, je pro dítě mnohem příjemnější než kovová!


Načítání obsahu...