Eucerin Tělové mléko…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-13%
Skladem
Eucerin Tělové mléko AQUAporin ACTIVE  pro suchou pokožku je výživné tělové mléko, které se snadno vstřebává a poskytuje intenzivní,… Celý popis
399s DPH
Maloobchodní cena:
459 Kč,
Ušetříte:
60 Kč (-13%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Eucerin Tělové mléko Aquaporin Active pro suchou pokožku 400 ml

Eucerin Tělové mléko AQUAporin ACTIVE  pro suchou pokožku je výživné tělové mléko, které se snadno vstřebává a poskytuje intenzivní, okamžitou a dlouhotrvající hydrataci.

Pokožka potřebuje pro své zdraví vodu. A pro zajištění správné hydratace pleti není důležité jen množství vody, ale také to, jak efektivně je v pokožce distribuována.  Eucerin Hydratační mléko AQUAporin ACTIVE podporuje vlastní přirozenou hydratační síť pleti tak, aby měla veškerou hydrataci, kterou potřebuje.

Tělové mléko AQUAporin ACTIVE bylo inspirováno  objevem aquaporinů, který získal Nobelovu cenu. Aquaporiny jsou kanálky, které zajišťují distribuci vody mezi kožními buňkami. 

Složení obsahuje glucoglycerol, který má schopnost stimulovat tvorbu aquaporinů, a tak zkvalitňuje hydrataci pleti.  

Toto tělové mléko je vhodné pro suchou i citlivou pokožku. Po jeho použití získá pokožka zářivý a zdravý vzhled, bude na dotek jemná, vláčná a svěží.

Klinické studie

Eucerin Tělové mléko AQUAporin ACTIVE  pro suchou pokožku  bylo testováno na citlivé pokožce a byla prokázána jeho dobrá kožní snášenlivost.


Načítání obsahu...