EUCERIN vánoční balíček…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-16%
Skladem
Balíček obsahuje: Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro normální až smíšenou pleť 50 ml Postupem  času ztrácí pleť… Celý popis
1 349s DPH
Maloobchodní cena:
1 600 Kč,
Ušetříte:
251 Kč (-16%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

EUCERIN vánoční balíček HYALURON FILLER + VOLUME LIFT

Balíček obsahuje:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro normální až smíšenou pleť 50 ml

Postupem  času ztrácí pleť objem a pevnost: kontury obličeje jsou méně zřetelné a výraz obličeje se viditelně mění. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém byl vyvinut speciálně tak, aby vyplňoval hluboké vrásky, navracel pevný tvar konturám obličeje pro liftingový účinek a pomáhal chránit normální až smíšenou pleť před sluncem.

Tento denní krém v sobě kombinuje tři účinné složky, které působí cíleně na specifické vrstvy pleti, v nichž dochází ke ztrátě objemu: magnolol zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti 1,oligopeptidy stimulují síť kolagenních vláken  pro pevnější strukturu pleti 1 a kyselina hyaluronová intenzivně pleť hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky. Při pravidelném používání pomáhá Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém obnovit ztracený objem a zpevnit obličejové kontury. Viditelně redukuje jemné linky a hluboké vrásky a pleť je výrazně hladší a pevnější.

Díky SPF 15 a UVA ochraně pomáhá tento krém proti stárnutí zabránit také fotostárnutí (předčasnému stárnutí pleti způsobenému sluncem) a prohlubování vrásek.

1 Studie in vitro

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly účinnost a kožní snášenlivost Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denního krému SPF 15 pro normální až smíšenou pleť.

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém 50 ml

ostupem  času ztrácí pleť objem a pevnost: kontury obličeje jsou méně zřetelné a výraz obličeje se viditelně mění. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém byl vyvinut speciálně tak, aby vyplňoval hluboké vrásky a zpevňoval kontury obličeje během noci pro liftingový účinek. Je vhodný pro všechny typy pleti. 

Tento noční krém v sobě kombinuje tři účinné složky, které působí cíleně na specifické vrstvy pleti, v nichž dochází ke ztrátě objemu: magnolol zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti 1,oligopeptidy stimulují síť kolagenních vláken  pro pevnější strukturu pleti 1 a  kyselina hyaluronová intenzivně pleť hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky. Obsahuje také dexpanthenol, který dále podporuje regeneraci pleti během spánku. 

Při pravidelném používání pomáhá Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém obnovit ztracený objem pro pevnější kontury obličeje. Viditelně redukuje jemné linky a hluboké vrásky a pleť je výrazně hladší a pevnější.

(1) Studie in vitro

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly účinnost a kožní snášenlivost Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočního krému.


Načítání obsahu...