Eucerin Aquaporin Active…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-11%
Skladem
Eucerin Hydratační krém AQUAporin ACTIVE s UV ochranou je hydratační pleťový krém, který přináší intenzivní, okamžitou a dlouhotrvající hydrataci… Celý popis
559s DPH
Maloobchodní cena:
629 Kč,
Ušetříte:
70 Kč (-11%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Eucerin Aquaporin Active SPF 25 + UVA krém na všechny typy pleti 50 ml

Eucerin Hydratační krém AQUAporin ACTIVE s UV ochranou je hydratační pleťový krém, který přináší intenzivní, okamžitou a dlouhotrvající hydrataci a zároveň chrání pleť před UVA a UVB zářením.

Pleť potřebuje pro své zdraví vodu. A pro zajištění správné hydratace pleti není důležité jen množství vody, ale také to, jak efektivně je v pokožce distribuována. Hydratační krém Eucerin AQUAporin ACTIVE podporuje vlastní přirozenou hydratační síť pleti tak, aby měla veškerou hydrataci, kterou potřebuje.

Hydratační krém Eucerin AQUAporin ACTIVE byl inspirován objevem aquaporinů, který získal Nobelovu cenu. Aquaporiny jsou kanálky, které zajišťují distribuci vody mezi kožními buňkami. Složení obsahuje glucoglycerol, který má schopnost stimulovat tvorbu aquaporinů, a tak zkvalitňuje hydrataci pleti.  

Hydratační krém Eucerin AQUAporin ACTIVE s UV ochranou je vhodný normální pleť, a díky svému rychle se vstřebávajícímu složení představuje ideální základ pod make-up.  Pleť  získá zářivý a zdravý vzhled, bude na dotek jemná, vláčná a svěží.

Klinické studie

Více než 750 dobrovolníků bylo zapojeno do objektivních vědeckých studií, které ověřovaly účinnost řady Eucerin AQUAporin ACTIVE. Jednou z nich byla studie hydratace na 65 ženách, z nichž 50 % mělo citlivou pleť. Výsledky byly analyzovány dermatology a také hodnoceny samotnými ženami.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

 

  • Intenzivní hydratace: zvýšená hydratace 24 hodin po první aplikaci.
  • Lepší stav hydratace při pravidelném používání: zvýšení hydratace již po 1 týdnu pravidelného používání.
  • Dlouhotrvající hydratace: 3 dny po použití, zvýšení hydratace bylo stále patrné.
  • Potvrzena dobrá kožní snášenlivosti: všechny typy pleti včetně citlivé.

Načítání obsahu...