Fushi Beauty Totale -…
Expedice do 24 hodin
Koupit
zdarma
Skladem
•Vysoká kvalita jedinečného komplexu pro krásu •100% čisté aktivní přísady v bio dostupné formě pro nejlepší absorpci živin •Synergie… Celý popis
495s DPH
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče Bio Tělová péče, doplněk vlasy,kůže nehty

Fushi Beauty Totale - doplněk krásy - 60 kapslí

Vysoká kvalita jedinečného komplexu pro krásu
•100% čisté aktivní přísady v bio dostupné formě pro nejlepší absorpci živin
Synergie 24 velmi důležitých živin pro kůži, vlasy a nehty!
Co-Enzyme Q10, který pomáhá při obnově kolagenu a elastinu
•Komplex vitamínů C, E, A a B pro přirozenou funkci pokožky

Beauty Totale - doplněk krásy - výživa pro kůži, vlasy a nehty

Náš nejprodávanější doplněk krásy na kůži, vlasy a nehty je jedinečný komplex s jedinou formulací svého druhu na trhu s doplňky krásy. Speciálně připravená formule s 24 velmi důležitých živin pro kůži, vlasy a nehty je jedním z našich nejžádanějších produktů. Přísady, jako je kyselina alfa-lipoová, biotin a křemičitany, jsou proslulé jejich účinky na pokožku a vlasy a zajišťují zářící výsledky během několika týdnů. Komplex vitamínů C, E, A a B je známo, že pomáhají zlepšovat zdraví kůže. B vitamíny pomáhají snižovat stres, což je přispívající faktor, který způsobuje, že pokožka vypadá nudně a nezdravě. Vitamín A a beta karoten pomáhají opravit a regenerovat pokožku. Zinek je známý díky svým přínosům pro skvrny a pupínky. Oxid křemičitý přispívá k tvorbě kolagenu. Vitamin C je důležitý při výrobě kolagenu a esenciální aminokyseliny podporují tvorbu elastinu. Beta-karoten a vitamín E pomáhají přirozeně chránit pokožku před sluncem. Tato nová formula obsahuje i Co-Enzyme Q10, který pomáhá při obnově kolagenu a elastinu. Resveratrol pro jeho extrémně silné antioxidační účinky, které pomáhají chránit naše buňky před stárnutím. Extrakt z borové kůry v této sinergii pomáhá chránit před volnými radikály a oxidací, zatímco Spirulina poskytuje esenciální mastné kyseliny, které vyživují pokožku.

 

Kvalita Fushi doplňků stravy - Beauty Totale

Všechny tyto přísady byly formulovány v Beauty Totale a jsou v biologicky dostupné formě, což znamená, že živiny jsou v nej-absorbovatelnější formě. Naše doplňky stravy neobsahují plnidla, vazebná a objemová činidla a jsou ve vegetariánských kapslích. Fushi dopňky stravy jsou vegetariánsky přátelské a profesionálně formulované se 100% čistými aktivními přísadami v bio dostupné formě pro nejlepší absorpci živin.

 

Použití Beauty Totale

Užívání: 2 kapsle denně s jídlem a vodou. Upozornění: Nepřekračujte stanovenou doporučenou dávku. Nedoporučuje se použití v případě těhotenství nebo kojení. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhražka různorodé stravy. Skladování: Chraňte před slunečním světlem a teplem na chladném, tmavém místě a mimo dosah dětí.

Složení:

Vitamin C (Ascorbic Acid), Spirulina powder, Hydroxypropylmethyl cellulose (Capsule shell), Zinc citrate, L-lysine hydrochloride, Bio-Pine ™ (Blend of Pine Bark extract, Apple Pectin & Beta Carotene (natural)), Vitamin E (D-Alpha Tocopheryl Succinate), Magnesium stearate, Nicotinamide, L-tyrosine, Ferrous fumarate, Calcium pantothenate, Alpha lipoic acid, Citrus bioflavanoids, Coenzyme Q10, Grapeseed extract, Horsetail extract, Methyl sulphonylmethane , Resveratrol, Selenomethionine preparation, Vitamin B6 (Pyridoxine hydrochloride), Copper gluconate, Vitamin A (Retinyl Acetate), Silicon dioxide, Vitamin D2 (Ergocalciferol), Chromium picolinate, Folic acid, Biotin, Vitamin B12 (Cyanocobalamin). V naší dílně byla uzavřena do kapsle do 1 hodiny po výrobě. Certifikovaný Organic od Asociace Spojeného království pro půdu. Obal kapsle vyrobený z - hydroxypropylmethylcelulózy. Bez pšenice, přísad obsahujících lepek, sóju, mléčné výrobky, umělé barvy, příchutě a konzervační látky

Parametry

Péče Bio Tělová péče, doplněk vlasy,kůže nehty

Načítání obsahu...