Fushi Extrakt - zelený…
Expedice do 24 hodin
Koupit
zdarma
Skladem
Extrakt zelený čaj a Matcha Tato silná a účinná kombinace extraktu ze zeleného čaje a Matcha ve vysoké kvalitě je přirozeným a funkčním doplňkem… Celý popis
349s DPH
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče Bio Tělová péče

Fushi Extrakt - zelený čaj a Matcha 9-5-2023

Extrakt zelený čaj a Matcha

Tato silná a účinná kombinace extraktu ze zeleného čaje a Matcha ve vysoké kvalitě je přirozeným a funkčním doplňkem stravy pro všechny, kteří si cení a uvědomují sílu bioaktivních sloučenin v zeleném čaji. Zelený čaj a matcha to je synergie, která probudí tělo i mysl. Extrakt ze zeleného čaje je vyroben z listů Camellia Sinensis a je skvělým zdrojem antioxidantů nazývaných Catechins a EGCG, které zvyšují metabolismus, podporují ztrátu nezdravých tuků v těle, posilují imunitní systém a pomáhají snižovat riziko srdečních onemocnění. Zelený čaj také obsahuje nízkou hladinu kofeinu (méně než káva) a aminokyselinu L-theanin, která zvyšuje energetickou hladinu a zlepšuje koncentraci a soustředění. A nejlepší ze všeho - je to vše přiřozené!

 

Důležitost zeleného čaje:

Zelenému čaji je připisována celá řada léčivých účinků a někdy tak bývá nadneseně nazýván elixírem života. Velká škála minerálních látek, aminokyselin, ale nejdůležitější obsaženou látkou je catechin.Právě catechin společně s vitamínem C jsou totiž dva nejsilnější antioxidanty, které zelený čaj obsahuje. Zelený čaj obsahuje mimo jiné také kofein. Jelikož je však kofein vázán na tzv. třísloviny – uvolňuje se v těle postupně. Což je značný rozdíl oproti kávě, kde je účinek krátkodobější, ale silnější (větší zátěž na srdce atd.) Zelený čaj je zkrátka blahodárný pro celé tělo i mysl. V poslední době se zelený čaj stal také předmětem mnoha výzkumů, zabývajících se prevencí nejrůznějších onemocnění, například: rakovina prsu, plic, prostaty nebo žaludku, kardiovaskulárních nemocí, zubního kazu, nárůstu tělesné hmotnosti a rozvoj obezity a jiné. Obyvatelé asijských zemí trpí mnohem méně těmito chorobami, snad také v důsledku vysoké spotřeby zeleného čaje, který je pro ně na denním pořádku.

 

Zelený čaj a redukce hmotnosti:

Přirozeně podporuje úbytek váhy - pojďme jí čelit, nic vám v tom nebude bránit. Příroda nám poskytla způsoby, jak jemně podpořit náš metabolismus a dostat nás do pohybu! Zelený čaj byl používán po staletí v indických kulturách pro podporu zdravé hubnutí. Tento silný antioxidant podporuje imunitní systém pomocí Polyfenol Katechinů a Epigallocatechin gallate (EGCG) zabraňuje poškození buněk a podporuje růst zdravých buněk ve vašem těle.

 

Klíčové benefity:

Poskytuje silní přírodní antioxidační účinky * Poskytuje přirozené protizánětlivé účinky * Podporuje kardiovaskulární zdraví * Podporujte přirozeně hubnutí * Pomáhá přirozeně doplnit energii, zvýší soustředění a efektivitu*

 

Poklad v zeleném čaji:

Epigallocatechin Gallate (EGCG) je nejúčinnější aktivní antioxidační složka v zeleném čaji, která pomáhá snížit oxidační poškození buněk a tkání. Nejdůležitější je, že se vyskytuje výhradně pouze v zeleném čaji, protože nedochází k žádné oxidaci, která by ovlivnila její vlastnosti. Oolong a černé čaje neobsahují tento silný antioxidant. Zelený čaj obsahuje spoustu zdraví prospěšných látek, z nich nejvýznamnější jsou katechiny: Gallokatechin, Epikatechin, Epigallokatechin, Epikatechin-3-gallát a Epigallokatechin-3-gallát. Je pokladem co se antioxidačních vlastností týče.

Zelený čaj a jeho rozdělení:

Zelený čaj je právem nabízen jako zdravý-léčivý nápoj. Má celou řadu přínosů pro zdraví a krásu. Tři hlavní odrůdy čaje - zelený, oolong a černý čaj, pocházejí ze stejné rostliny - Camellia Sinensis. Rozdíl je v úrovni fermentace (správně-oxidaci). Zelený čaj není fermentován, pouze se spařuje vodní páru, což z něj dělá nejvíce zdravotně prospěšný čaj. Čaj Oolong je částečně fermentován a černý čaj je plně fermentován. Fermentace snižuje obsah antioxidantů v čaji a zvyšuje koncentraci kofeinu. Zelený čaj obsahuje nejvíce antioxidantů, zatímco černý čaj má 2-3x krát více kofeinu než zelený čaj. Kyslík je nepřítelem katechinů. Čím více je čaj oxidovaný, tím méně katechinů obsahuje

 

Zelený čaj Matcha

je speciální typ čaje, kde jsou rostliny Camellia pěstovány a sklízeny ve stínu. To vede k vyšším hladinám chlorofylu a aminokyselin L-theaninu. Fushi Zelený čaj a Matcha je první inovativní doplněk na trhu, který kombinuje koncentrovaný extrakt ze zeleného čaje s čistým práškem Matcha pro nejúčinnější zdravotní přínos. Hlavní bioaktivní sloučeniny v zeleném čaji mohou pomoci zlepšit vaše zdraví a pohodu, budete cítit lépe a vypadat mladší. Antioxidační polyfenoly, jako jsou flavonoidy a katechiny v zeleném čaji, pomáhají vylučovat volné radikály, které mohou poškodit naše buňky a způsobit poškození v těle. Volné radikály jsou považovány za jeden z hlavních příčin ve stárnutí. Antioxidanty v zeleném čaji pomáhají neutralizovat sloučeniny volných radikálů a mají důležitou roli při zlepšování duševní a fyzické pohody. Kombinované účinky kofeinu a L-theaninu vytvářejí uvolněnou náladu, stabilní energii a zvýšenou produktivitu bez jitlivosti kávy. Navíc je zelený čaj znám a používán jako pomůcka pro snížení hmotnosti. V kombinaci s výživnou stravou a efektivním cvičebním programem může zelený čaj pomáhat při hubnutí.

 

Fushi kvalita:

Doplňky stravy od Fushi jsou bio-dynamicky pěstovány, za studena vyráběné a 100% v RAW kvalitě, aby si udržely své nutriční vlastnosti. Pěstují se a pocházejí z udržitelných zdrojů. K našim zákazníkům jsme upřímní a našim cílem je, aby si lidé uvědomovali dopad a zodpovědnost za naše akce k naší planetě. Pro balení našich Superfoods jsme se rozhodli použít sklo, recyklovatelný materiál. Nepoužíváme oblíbené vrstvené sáčky, protože jsou nerecyklovatelné. Naším cílem je využívat materiály, které jsou pro tuto planetu nejvhodnější a odrážejí náš etický pohled na svět, ke kterému chceme být přátelští.

Použití Extraktu ze zeleného čaje a Matchi

Užívání: 2 kapsle denně s jídlem a vodou. Upozornění: Nepřekračujte stanovenou doporučenou dávku. Nedoporučuje se použití v případě těhotenství nebo kojení (obsahuje kofein). Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhražka různorodé stravy. Skladování: Chraňte před slunečním světlem a teplem na chladném, tmavém místě a mimo dosah dětí.

Složení:

Zelený čajový extrakt 25: 1 [Min 95% polyfenoly (UV-Vis), Min 70% katechinů (HPLC), Min 45% EGCG (HPLC), Max 7% Caffeine] (Extrakt z listů 100% čistého Camellia sinensis) Matcha Green Tea Powder Min 15% Čajové polyfenoly (Folin). Vyrobeno z čerstvě mleté byliny z této sezóny sklizně. V naší dílně byla uzavřena do kapsle do 1 hodiny po výrobě. Certifikovaný Organic od Asociace Spojeného království pro půdu. Licence č .: DA22368. Organické osvědčení EU GB-ORG-05 EU / mimo EU. Obal kapsle vyrobený z - hydroxypropylmethylcelulózy. Bez pšenice, přísad obsahujících lepek, sóju, mléčné výrobky, umělé barvy, příchutě a konzervační látky

Parametry

Péče Bio Tělová péče

Načítání obsahu...

Podobné výrobky