Monitor dechu Nanny…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-9%
zdarma
Skladem
Monitor dechu kojence. český výrobek – snadný a dostupný záruční i pozáruční servis  dlouhá životnost baterií – díky velmi malé spotřebě … Celý popis
2 599s DPH
Maloobchodní cena:
2 859 Kč,
Ušetříte:
260 Kč (-9%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Monitor dechu Nanny Jablotron

Monitor dechu kojence. český výrobek – snadný a dostupný záruční i pozáruční servis  dlouhá životnost baterií – díky velmi malé spotřebě ovládací jednotky (pouze 0,2mA) baterie v ceně - provoz pouze na 2 tužkové baterie (kvalitní alkalické baterie jsou součástí dodávky) praktické uchycení vyhodnocovací jednotky k postýlce – bezpečnostní spona na řemínku nedovolí, aby při manipulaci v postýlce maminka nechtěně shodila vyhodnocovací jednotku na zem velká snímací deska - její výjimečný rozměr umožňuje kvalitní snímání miminka v postýlce snadná údržba - snímací deska je zalitá ve speciální fólii a umožňuje snadné čištění uzavření desky ve speciální fólii zajišťuje dlouhodobou spolehlivou ochranu citlivého senzoru proti vlivu prostředí test při zapnutí - přístroj nelze zapnout, pokud baterie neobstojí v zátěžovém testu, který probíhá při zapnutí přístroje (přístroj tak nemůže nečekaně vysadit svoji činnost) výrazný zvuk poplachového signálu - dobře slyšitelný i přes zeď díky kvalitnímu akustickému měniči zřetelně označený stav přístroje na vypínači - Zapnutí / Vypnutí potvrzení zapnutí přístroje pípnutím umístění dle potřeby - vyhodnocovací jednotku lze umístit až 5m od postýlky do vedlejší místnosti (tato prodlužovaní šňůra je součást příslušenství) malý rozměr vyhodnocovací jednotky - oceníte při cestách k babičce apod.

Nanny je kvalitní český výrobek, který Vám dodá klid při každodenní péči o Váš poklad. Chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení. Citlivá elektronika Nanny trvale sleduje a zobrazuje frekvenci dechu dítěte. Nanny je nepostradatelný pomocník při péči o kojence s nízkou porodní váhou, rizikovými zdravotními komplikacemi, ale i o zcela zdravé miminko. Na kritický stav reaguje Nanny spuštěním hlasitého poplachu. Pro pohodlnější použití na více místech lze dokoupit další podložku.


Načítání obsahu...