CANNOR DETOX přírodní…
Expedice do 24 hodin
Koupit
Skladem
Přírodní detoxikační směs bylin podporuje očistu organizmu a napomáhá vylučování škodlivin z těla. Vyvážená směs bylin účinně napomáhá detoxikovat… Celý popis
249s DPH
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

CANNOR DETOX přírodní směs bylin Konopí a Yerba maté 50 g

Přírodní detoxikační směs bylin podporuje očistu organizmu a napomáhá vylučování škodlivin z těla. Vyvážená směs bylin účinně napomáhá detoxikovat organizmus a podporuje jeho obranyschopnost. Přispívá k posílení Vaší imunity. 

Jedinečná kombinace bylin napomáhá procesu detoxikace tím, že prospívá především játrům a ledvinám. Dobře fungující játra, ledviny a trávicí ústrojí jsou základním předpokladem účinné detoxikace.
 
 
 
V průběhu očistného období doporučujeme pít Cannor Detoxikační směs 1-2x denně a zároveň dbát i na dostatečný příjem čisté vody. Vhodné jako kúra po dobu 6 týdnů. Navíc je v tomto čase vhodné zapojit 1-2x týdně solné koupele. Vybírat můžete z varianty Cannor Sůl do koupele z konopí a růže nebo z konopí a levandule.
 
 
 

Příroda k vašim službám

 

 
 
 • Pivoňka květ pročišťuje ledviny a přirozeně tak podporuje jejich funkci. Podporuje obranyschopnost organismu a má detoxikační účinky.  Kromě oficiálního léčení se dříve pivoňka přidávala i do různých lektvarů, nejčastěji do nápojů lásky
 
 
 
 • Květ měsíčku má velmi příznivé účinky na játra, žlučník a zažívací trakt. Pročišťuje organismus a podporuje krevní oběh. Celkově harmonizuje trávení.
 
 
 
 • Chrpa květ tlumí otoky, působí močopudně a žlučopudně, příznivě ovlivňuje zažívání, čistí krev a má detoxikační vlastnosti.
 
 
 
 • Yerba maté má antioxidační účinky, zvyšuje celkovou energii organismu a zabraňuje stárnutí. Navíc pomáhá redukuvat tělesnou hmotnost a krevní tuky. Díky obsahu kofeinu má diuretický účinek a snižuje otoky způsobené zadržováním tekutin různých původů. 
 
 
 
 • Fenykl plod sladký podporuje normální činnost jater včetně jejich pročišťování. Působí jako antioxidant a tím posiluje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k normální činnosti střev i ke zdravému srdci. Fenykl také napomáhá ve vylučování moči a celkové detoxikaci.
 
 
 
 • Kořen pampelišky povzbuzuje metabolismus a lymfatický oběh a také ledviny, díky čemuž přispívá k pročištění těla, může odstranit únavu a vylepšit pleť. 
 
 
 
 • Konopné lístky podporují detoxikaci organismu a zvyšují odolnost organismu.
 
 
 
 • Citronová kůra detoxikuje a odstaňuje toxiny z těla, pomáhá snižovat krevní tlak, zabraňuje vzniku sraženin, kornatění tepen, posiluje játra a žlučník a vlastně celý organismus.
 
 
 
 • Kůra skořicovníku se v lidovém léčitelství užívá vnitřně jako silný desinfekční prostředek, s poměrně širokým antibiotickým spektrem. Zlepšuje trávení a odstraňuje nadýmání. Skořice je jeden z nejdůležitějších léků ayurvédy. V tradiční čínské medicíně vyrovnává harmonii elementů jang a jin.
 
 
 • Sušená kůra pomeranče dodává osvěžující chuť.
 
 
 
 • Upozornění: Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření. Není určeno pro těhotné.

Načítání obsahu...

Podobné výrobky