PURESSENTIEL AIR SPRAY…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-6%
Skladem
VE DNE: Přináší uvolnění a odpočinek.  V NOCI. Uspává. Přispívá ke klidnému, pokojnému a regenerativnímu spánku. Dávkování: Sprej pro… Celý popis
479s DPH
Maloobchodní cena:
509 Kč,
Ušetříte:
30 Kč (-6%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče AROMATERAPIE

PURESSENTIEL AIR SPRAY pro uvolnění a odpočinek 75 ml

VE DNE: Přináší uvolnění a odpočinek. 

V NOCI. Uspává. Přispívá ke klidnému, pokojnému a regenerativnímu spánku.

Dávkování:

Sprej pro atmosférické použití. Stříkněte jednou do všech čtyř rohů ložnice. Můžete posprejovat i kapesník a položit ho na noční stolek.

Doporučení:

Nesprejujte v přítomnosti dítěte mladšího jednoho roku. Počkejte alespoň 30 minut, než takové dítě opět do místnosti vezmete. Nedoporučujeme těhotným nebo kojícím ženám, osobám, které v minulosti zaznamenaly křečové nebo epileptické záchvaty, a lidem alergickým na esenciální oleje. V případě dětí, a pokud jste během dlouhodobé léčby, poraďte se před použitím s odborníkem. Pouze pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima, pokožkou a sliznicemi. Držte mimo dosah dětí. Nepožívejte. Skladujte mimo jídlo, pití a krmení pro zvířata. Může způsobovat alergické reakce na pokožce. Kapalina i výpary jsou mimořádně hořlavé. Způsobuje vážné podráždění očí. Pokud dojde ke kontaktu s pokožkou: Důkladně omyjte mýdlem a vodou. Pokud dojde ke kontaktu s očima: Opatrně vyplachujte pod tekoucí vodou po dobu několika minut. Pokud podráždění pokožky, vyrážka nebo podráždění očí trvá, vyhledejte lékařskou pomoc. Nepožívejte. V případě požití vypláchněte ústa, ihned vyhledejte lékaře a ukažte mu krabičku nebo lahvičku.

Složení:

12 esenciálních olejů: Růžové dřevo, rmen římský, cypřiš, levandule, mandarinka, majoránka, neroli, pomeranč, voňatka, petitgrain, santalové dřevo a verbena se zklidňujícími, uvolňujícími a tišícími účinky, které přirozeně přinášejí uvolnění, odpočinek a spánek.

Obsah: 75ml

Parametry

Péče AROMATERAPIE

Načítání obsahu...