Žíly, hemoroidy

Žilní onemocnění nebo hemoroidy mohou postihnout každého z nás. Mají různé příčiny a jsou velmi bolestivé a nepříjemné. Hemoroid může nést také název zlatá žíla. Jedná se o cévní strukturu v oblasti konečníku. Hemoroidy se rozdělují na vnitřní a vnější. Každý z nich se projevuje jinak. V obou případech se jedná o nepříjemné onemocnění, které je třeba léčit. V naší nabídce naleznete hned několik  léků na žíly, hemoroidy, které Vám od bolesti uleví. Léky mohou mít různé podoby.

Léky na žíly, hemoroidy v různých formách

Léčba tohoto onemocnění může mít různé formy. Jsou tomu tak přizpůsobeny i léky. Léky na žíly, hemoroidy můžete léčit pomocí čípků nebo mastí. Je jen na Vás jaký způsob léčby pro Vás bude pohodlnější. Při zánětu konečníku Vás trápí svědění, pálení a v některých případech i krvácení. Čípky Vám rychle pomohou od bolesti a jejich účinky jsou ihned viditelné. Gely nebo masti mají podobné účinky a navíc příjemný chladivý efekt.

Doplněk stravy pro potíže oběhového systému

V kategorii léky na žíly, hemoroidy naleznete také doplněk stravy, který účinně působí při potížích oběhového systému jako jsou křečové žíly nebo hemoroidy. Tabletky obsahují kombinaci látek, které zpevňují žilní stěnu a tím napomáhají léčbě. Před užíváním je vždy důležité si přečíst příbalovou informaci a léky na žíly, hemoroidy brát pravidelně a přesně dle lékařského předpisu.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


V této kategorii není prozatím žádné zboží.
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč