Výživa pro sportovce

Rozhodli jste se pro nový životní styl? Začali jste sportovat nebo jste vytrvalým sportovcem už delší dobu? Zařadili jsme do naší nabídky doplňků stravy i sekci výživa pro sportovce. Vrcholoví sportovci mají na rozdíl od obyčejných lidí naprosto jiný jidelníček a někdy je potřeba ho o něco doplnit. Taková výživa pro sportovce podporuje růst svalové hmoty, zlepšuje výkon a dodává sportovci energii. Všechny tyto přípravky je důležité brát dle doporučeného dávkování.

Podpora pro skvělý výkon

V nabídce naleznete tabletky, které při sportování nebo cvičení podporují nárůst svalové hmoty, zlepšují svalový výkon, chrání je před namáhavým fyzickým výkonem a oddaluje pocit únavy a vyčerpání. Brát je můžete před i po výkonu. Suplementace BCAA patří k základním doplňkům stravy pro sportovce. Speciální složení látek zajistí všechny účinky, které již byli zmíněny.

Doplněk při snížení váhy

Jako výživa pro sportovce je brán i doplněk ke spalování tuků. Tyto kapsle Vám pomáhají při redukci nadváhy a také napomáhají k činnosti kardiovaskulárního systému. Obsahují L-karnitin, který přenáší mastné kyseliny nebo-li tuky na místo jejích spalování v energetických centrech buněk. A tak začíná celý proces spalování tuků.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


V této kategorii není prozatím žádné zboží.
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč