Teplota, bolest, chřipka

Teplota a bolest občas trápí každého z nás. Hlavně v období chřipek a nachlazení. Vysoká teplota je nepříjemná hlavně u dětí. V naší nabídce naleznete nejrůznější volně prodejné léky na teplotu a bolest, které Vám uleví. Mezi nejčastěji používané patří různé horké nápoje a pro děti kapky. Ty se jim oproti práškům snadněji polykají a léčba je pro ně příjemnější.

Horké nápoje na úlevu od bolesti

Mezi nejznámější horké nápoje patří Coldrex nebo třeba Vicks. Jejich příprava je velice jednoduchá a navíc mají příjemnou ovocnou chuť. Ačkoliv se jedná o léky na toplotu a bolest jejich užívání není tak nepříjemné jako třeba u antibiotik. Horký nápoj Vám dopřeje příjemnou úlevu od chřipky a nachlazení. Nápoj stačí pouze zalít horkou vodou a léčba může začít.

Tablety na léčbu teploty a bolesti

Když je naše tělo nemocné je celkově slabě a můžeme trpět bolestmi. V nabídce naleznete i léky na teplotu a bolest v podobě tobolek. Vybrat si můžete z různých přípravků dle toho jaký Vám bude nejvíce vyhovovat. Pro děti jsou v nabídce připraveny kapky, které se také účinně postarají o jejich léčbu.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


V této kategorii není prozatím žádné zboží.
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč