Tea tree oil

Slyšeli jste o skvělých účincích Tea Tree Oil? Pokud ne, tak vám je rádi představíme. Jedná se o nejsilnějším přírodní antiseptik, které ničí bakterie, plísně, viry a tím zabraňuje vzniku nebo šíření infekce. Olej získaný z listů stromu Melaleuca Alternifolia, jednoduše se mu říká australský čajovník. Jeho barva je čirá nebo má jemně zlatavou barvu a čerstvě kafrovou vůni. Již v dřívějších dobách se používaly listy, které mají velmi silnou esenci. Díky správnému způsobu získávání oleje již bylo možné získat čistou esenci. po které sáhnete vždy při potížích s hojením nebo na různé záněty. Tea Tree Oil má široké spektrum využití.

Na co je Tea Tree vhodný?

Nevíte si rady s akné, popáleninou, odřeninou, řeznou rankou nebo poraněním v ústní dutině? Věříme, že máme pro vás řešení. Tea Tree Oil je oblíbené pro domácí lékárničky a také pro ty, kteří nemají v oblibě chemické přípravky. Výhodou je to, že ho můžete používat dlouhodobě, neboť není nijak dráždivou látkou pro pokožku na těle a pleť. Tea Tree Oil je vhodný nejen pro lidi, ale i pro zvířata, které trpí napřílad blechami. Vetření do srsti psů nebo jeho přidání do koupele, blechy zaručeně odradí a váš pejsek bude zbaven otravného kousání a škrábání.

Účinná léčba akné s tea tree oil

Trápí vás akné, vyzkoušeli jste už téměř vše a ani kožní doktorka nepomohla a neporadila? Určitě využijte léčivé schopnosti Tea Tree Oil. Aplikace je snadná a nijak vás nebude omezovat v běžném životě. Malé množství stačí kápnout na navlhčený vatový tampónek a přiložíte na postižené místo. Jelikož se jedná o velmi aromatickou látku, je opravdu dobré, abyste dodrželi zředěním s vodou.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


V této kategorii není prozatím žádné zboží.
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč