Pokožka

Naše pokožka je velice citlivá a zároveň natolik silná k tomu při odřeninách hojit. Existují však také nemoci a viry, které ji mohou poškodit a je nutné ji léčit pomocí léků. Mezi takové nepříjemné viry patří herpetické viry, které jsou všudypřítomné. Virus Herpes-simplex typ 1 nebo také HPV-1 je původcem všem známého oparu. Ten může vznikat z nejrůznějších důvodů jako je stres, nachlazením hormonální výkyvy, oslabení imunity nebo třeba intenzivní opalování.

Jak léčit opary

První infekce virem herpes se může objevovat už v dětském věku. Často ho v těle můžeme mít bez viditelných příznaků. Když propukne objevuje hlavně v oblasti úst v podobě svědících, pálících a mokvajících puchýřků. V nabídce mezi léky na pokožku máme kapsle, které jsou velmi silné proti oparům. Obsahují aminokyseliny, které mají mimořádný význam při šetrném boji proti herpetickým infekcím způsobujících opar.

Léčba s krémem

V nabídce naleznete také jiné podoby léků na opary. Léčit je můžete také pomocí krému. Ten nanášíte přímo na puchýř. Krém je určen k utlumení bolesti, mokvání a pocitu svědění. Krém se může používat i při léčbě pásového oparu, který se může objevit kdekoliv na našem těle a je velmi bolestivý a zanechat může na Vašem těle také jizvy.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


V této kategorii není prozatím žádné zboží.
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč