Odvykání kouření

Patříte mezi kuřáky a rádi byste s tímto zlozvykem přestali? Dali jste si přestat kouřit jako novoroční předsevzetí nebo chcete jen začít žít zdravěji? Pokud hledáte pomoc při odvykání kouření pak jste u nás správně. Vytvořili jsme pro to speciální kategorii, kde naleznete přípravky, které Vás s odvykáním kouření pomohou a nakonec kouření omezíte úplně. Nejdůležitější je nahradit nikotin, na kterém jsou kuřáci závislí něčím jiným. Závislost je způsobena právě obsahem nikotinu v cigaretách. Typ léčby, kdy nahrazujete nikotin za něco jiného se nazývá nikotinová substituční terapie a Vy s ní můžete začít právě teď.

Niguitin clear - pomocník při odvykání kouření

Niquitin clear jsou měkké obdélníkové vícevrstevné náplasti se zaoblenými rohy. Navíc jsou průhledné a nebudou na Vašem těle téměř vidět. Obsahují nikotin, který je v nich rovnoměrně rozptýlen a po nalepení náplasti se začne postupně rozptylovat do Vašeho těla. Kůže začne vstřebávat určité množství nikotinu, které se uvolňuje a které je nižší než u cigarety. Náplasti podporující odvykání kouření zmírňují chuť na cigaretu a odstraňují nepříjemné příznaky při přerušení kouření jako je podrážděnost, frustrace, zlost nebo úzkost. Tím Vám napomáhají odolat nutkání zapálit si cigaretu.

Neobsahují škodlivé látky

Náplasti Niquitin clear neobsahují škodlivé látky jako cigarety. Pouze nikotin na kterém je kuřák závislý. Odvykání kouření je pro mnoholetého kuřáka těžký proces s náplastmi se dá vše zvládnout snadněji. Neobsahují dehet ani kysličník uhelnatý z cigaretového kouře a nemají tak silné zdravotní riziko jako kouření tabáku.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


V této kategorii není prozatím žádné zboží.
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč