Hygienické potřeby, vložky, tampony

Menstruace je přirozeným životním jevem každé ženy. V průběhu tohoto období ženy vyhledávají co nejlepší hygienické potřeby, které pro budou nejen spolehlivé, ale také pohodlné. Každá ženy preferuje jinou formu ochrany před menstruací. Mezi nejčastější však patří vložky a tampony. Ty seženete samozřejmě v každé drogerii. Pokud, ale hledáte nejen běžné dostupné hygienické potřeby, pak je třeba navštívit lékárnu. V naší nabídce naleznete například probiotické tampóny pro ženy.

Pozitivní účinky tampónů na tělo

Jak již bylo řečeno v nabídce naleznete probiotické tampóny, které působí pozitivně na poševní mikroflóru ihned při první menstruaci. Jedná se o hygienické potřeby s dvojím účinkem. Jádro tampónu je vyrobeno ze 100% viskózy a šňůrka ze 100% bavlny. K výraznějšímu zlepšení zdraví pochvy dochází až při delším pravidelném používání těchto tampónů. Výsledky můžete porovnat kolem konce čtvrtého cyklu menstruace. Vyměňují se ve stejných intervalech jako běžné tampóny.

Hygienické vložky pro pohodlí při menstruaci

Existuje spousta žen a dívek, kterým je nošení tampónů nepříjemné nebo nepohodlné či je zkrátka z různých důvodů nepoužívají. Pak se mezi hygienické potřeby řadí vložky. Ty jsou na nošení pohodlné, ale může docházet k protékání. Vložky rozdělujeme dle velikostí a také síly savosti. Každá žena nejlépe ví co je pro ni nejlepší. Tyto potřeby patří k životu žen a je jen na Vás, jaké zvolíte.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


Probiotické tampóny ellen - ECO Normal 22ks

Probiotické tampóny ellen - ECO Normal 22ks
335 Kč
145 Kč
175 Kč
-48%
Probiotické tampóny Ellen ® podporují zdravé poševní prostředí a poskytují spolehlivou a příjemnou...
detail produktu
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč