Detoxikace organismu

Volá vaše tělo po pročištění? Naordinujte si detogikaci. Do naší nabídky jsme zařadili několik přípravků, které jsou vhodné právě k detoxikaci organismu. Vybírat můžete z výrobků, které mají podobu tabletek. Mezi základní složky, které doplňky stravy obsahují, jsou například ostropestřec a chlorella. Díky nim doplníte komplexní esenciální látky a to vše přirozeným způsobem. Detoxikaci organismu je vhodné dělat v období jara, ale není to pravidlem. Důležité je, abyste dodržovali předepsané dávkování.

TOP výroby k detoxikaci organismu

Do naší nabídky jsme zařadili několik prověřených doplňků, které jsou k detoxikaci organismu vhodné. Mezi žádané patří například ACTIValoe, který je dále vhodná pro podporu tvorby kolagenu v pleti. Hlavní složkou je aloe vera. Tato látka zvyšuje absorbci vitamínu C až o 200% a také prodlužuje jeho účinek v organismu. Mezi další žádané patří Ostropestřec, který nabízí společnost Terezia Company. Tento doplněk k detoxikaci organismu obsahuje právě ostropestřec mariánský, což je rostlina, která je známá již z dob antických lékařů.

Očistěte tělo přírodním doplňkem stravy

Kdy je pro Vás vhodná doba zahájit detoxikaci těla? Většinou se Vaše tělo projevuje tak, že se vyskytují zdravotní problémy například se zažíváním. Určitě je vhodné v tuto chvíli zahájit detox, který Vám prospěje. Dalším příznakem může být také zhoršení pleti. Pročištění určitě neuškodí nikomu z nás. Během detoxu se tělo zbavuje škodlivých látek, které vedou k poruše tělesných funkcí. 

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


BIO Bachovky Detox bachovy esence 20ml

BIO Bachovky Detox bachovy esence 20ml
419 Kč
321 Kč
369 Kč
-12%
Kombinovaná esence DETOX je vhodná pro každého, kdo se rozhodl pro očistnou kúru svého organismu. Pomáhá...
detail produktu

FAVEA Chlorella + Spirulina tbl.60

FAVEA Chlorella + Spirulina tbl.60
269 Kč
164 Kč
189 Kč
-30%
Chlorella + Sirulina 60 tbl. - doplněk stravy pro komplexní doplnění esenciálních látek přirozeným způsobem ...
detail produktu

Terezia Company Ostropestřec + reishi 60 kapslí

Terezia Company Ostropestřec + reishi 60 kapslí
259 Kč
164 Kč
189 Kč
-27%
Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) je rostlina známá z dob antických lékařů. Pochází ze...
detail produktu
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč