Čaje Megafyt

Výrobce Megafyt se řadí mezi největší zpracovatele léčivých rostlin v České republice a úspěšně spolupracuje i s několika zahraničními partnery. Proto nesmí chybět ani v kategorii čajů. Čaje Megafyt nabízí celou řadu bylinných čajů pro podporu nejrůznějších potíží a problémů. Čaje mohou být sypané nebo v podobě čajových sáčků. U sypaných čajů je příprava poněkud náročnější za to výsledek velice intenzivní. V naší nabídce čaje Megafyt naleznete čaje i čajové směsi.

Čajové směsi Megafyt pro podporu trávení

Máte potíže s trávením? Často jde tento problém vyřešit příjemnou cestou, kterou je pití čaje. Čaje Megafyt nabízí projímavou čajovou směs. Ta Vám pomůže jako krátkodobá léčba funkční zácpy provázené nadýmáním. Dále je v nabídce také žaludeční čajová směs, která pro Vás bude podpůrným lékem při poruchách trávení a při funkčních poruchách žlučníku.

Čaje Megafyt - léčivé bylinky pro každého

Čaje Megafyt obsahují celou řadu léčivých bylinek, které Vám ulehčí od bolesti a nepříjemností. Čaj určený na léčbu průdušek obsahuje heřmánkový květ, květ černého bezu, lipový květ a také mateřídoušku. Je důležité nechat čaj vždy správně vylouhovat pak už si můžete vychutnávat výraznou chuť bylinek.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


V této kategorii není prozatím žádné zboží.
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč