Bolest svalů a kloubů

Sháníte léky na bolest svalů a kloubů? Dali jste Vašemu tělu větší zátěž a nyní trpíte bolestmi? V naší nabídce naleznete několik účinných přípravků, které Vám uleví od bolesti a dopřejí Vám příjemný chladivý pocit na postiženém místě. Bolest kloubů způsobuje i zvyšující se věk dopřejte si pocit úlevy od bolesti svalů a kloubů a věnujte se dále pohybu nebo oblíbeným sportovním aktivitám.

Ibalgin krém k léčbě bolesti

Volně prodejný lék Ibalgin zná snad každý z nás. Nyní si ho můžete zakoupit i v podobě krému, který se užívá k léčbě poúrazových stavů nebo sportovních zranění. Pomůže Vám od bolesti zad i kloubů. Na doporučení lékařů se užívá i k léčbě povrchových žil a zánětu žil. Léky na bolest svalů a kloubů by neměli užívat lidé alergičtí na ibuprofen či heparinoid.

Aulin gel - Vaše úleva od bolesti

Aulin gel můžete užívat nejen když Vás trápí bolest zad a kloubů, ale i k léčbě bolestivých projevů po úraze jako je naražení nebo vymknutí. Lze ho užívat i při zánětu šlach. Patří do skupiny léky s protizánětlivými a bolest tišícími účinky. Aulin gel působí rychle a užívat ho mohou dospělí a děti od 12 let. Léky na bolest zad a kloubů Vám napomohou od bolesti. 

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


V této kategorii není prozatím žádné zboží.
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč