Altermed

Značka Altermed je členem skupiny Omega Pharma Group a specializuje se na výrobu a prodej kosmetiky, zdravotnických přípravků a doplňků stravy. Je to takový malý lékař v řadě Vaší kosmetiky. Právě zázemí skupiny Omega Phrama dodává značce na kvalitě, profesionalitě a silné orientaci na potřeby zákazníka. Altermed vyrábí sortiment určený pro děti i dospělé. Na trhu se reprezentuje i s řadou Panthenol, kterou máme v naší nabídce.

Panthenol - dokonalá regenerace pokožky!

Altermed se může chlubit léčivou řadou přípravků Panthenol, které jsou určeny pro naši pokožku. Jedná se o chladivý sprej s vysokým obsahuje D-panthenolu a komplexem vitamínů určeným k ošetření podrážděné nebo spálené pokožky od slunečního záření. Sprej poskytuje podrážděné pokožce maximálně šetrnou péči a hlavně úlevu od bolesti. Rychle se vstřebává a nelepí. Pocit úlevy ucítíte ihned po nanesení přípravků na kůži.

Altermed - pro důkladnou péči o Vaši pokožku

Nejen řada Panthenol, ale také další přípravky značky Altermed se starají o Vaši pokožku. Ať už o její hydrataci nebo obnovu. V naší nabídce nabízíme pouze řadu Panthenol, která Vám nabízí přípravky ve formě spreje nebo tělového mléka. Ulevte si od bolesti a užijte si příjemný pocit zdravé pokožky.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


V této kategorii není prozatím žádné zboží.
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč