Alergie

Alergie může postihnout kohokoliv z nás. Nemusíme se s ní narodit ale objevit se může až postupem času. Každý z nás může být alergický na něco jiného a u každého se může alergie projevit jinak. Někoho pálí oči, jiný má rýmu nebo kýchá další může trpět otoky. Abyste těmto nepříjemnostem předešli máme v naší nabídce léky na alergii. Tyto léky Vám uleví a Vy se budete cítit svobodně jako kdyby Vás žádná alergie ani netrápila.

Léky na alergii v různých podobách

Léky na alergii mohou mít různé podoby. V naší nabídce naleznete tabletky, masti i nosní sprej. Nosní sprej je určený pro lidi s pylovou alergií. Snadno se aplikuje a účinek je znát po několika minutách. Pro takové z nás je krásné období, kdy všechno kvete a krásně voní tím nejhorším. V nabídce jsou také tabletky, které zabraňují příznakům jako senná nebo alergická rýma. Nechybí ani velice známá mast Fenistil gel, která Vám uleví při bodnutí hmyzem, svědění nebo vyrážce.

Účinný lék proti svědění

Mezi časté projevy alergie patří svědění nebo podráždění kůže. Zvláště u malých dětí jsou tyto projevy nebezpečné tím, že si rány často rozškárbou a jsou pak bolestivé. Pro skvělý pocit úlevy máme v nabídce gel. Používá se nejen při alergických reakcích, ale také při spálení na slunci nebo bodnutí hmyzem. Má chladivý efekt a Vy si připadáte jakoby Vaše alergie byla rázem pryč. Léky na alergii Vám mohou pomoci. 

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


V této kategorii není prozatím žádné zboží.
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč